2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان عسل واب ولیموبهش میدم دوسالشه،ممنون دوستم

اوکی گلم،کم بده ک عسل شیرین ب گلوش نزنه،تونستی نشاسته بدی ک بهتره زود اثر میکنه

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
2731
شما هم روشتو بگو عزیز

یه قاشق ارده رو با گل بابونه میذاری روحرلرت یکمی گرم بشه  کل  گلو و سینه و ریه و کمر و شکم و پهلوی بچه رو باهاش ماساژ میدی‌.....ماساژ طولانی ک خوب نفوذ کنه بعدش یه دسمال میبندی یا یه لباس نخی چسبان ک گرم نگه داره اون قسمتهارو....تا فرداش تمام سرفه و مشکلات  تنفسیش حل میشه 

بعد یکسالگی عسل منعی نداره

دکترا که میگن دو سالگی

معده بچه نمیتونه هضم کنه بعضی مواقع حتی کشنده س

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
یه قاشق ارده رو با گل بابونه میذاری روحرلرت یکمی گرم بشه  کل  گلو و سینه و ریه و کمر و شکم ...

چه عالی طب سنتیه؟!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2738
نشاسته بریزم تواب گرم؟

اره گلم، رقیق باشه ک راحت بخوره

البته اگر اشتباه نگمار و درست یادم باشه،قبلنا میگفتن یکم نبات ک خوش خور بشه ایرادی نداره بندازن داخل اب،اما دقیق این تیکه ش رو یادم نیس،

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
باشه مرسی عزیزم

خواهش گلم،ان شاالله ک زود خوبشه

ممنون عزیزم برای امضات صلوات فرستادم

خدا خیرت بده ان شاالله ممنونم گلم

شماهم ان شاالله حاجت روا بشی

2706