2737
2734

خرمالو داری تو خونه؟

اگه نه به دونه رو بریز تو اب جوشیده همش بزن بده کم کم با قاشق بخوره

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نشاسته هم خوبه حل کنی توآب بدی بخوره سینشو نرم میکنه؛یا عسل وابلیمو

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چند سالشه؟نشسته رو تو اب ولز حل کن ،خوبه،

اما یکم بد خور،

دیگ اب عسل خوبه با لیمو،اما هر دو مقدارش کم،لیموشیرین،

سوپ پر پیاز،

شلغم رو سرش رو ببر توش یکم هس بریز،بزاز چند ساعت تا اب بندازه بده بخوره،

بخور

چیزایی ک میدونم،البته عسل ب زیر دو سال ندی،

ب همه میگم اینجا هم بگم گلم بر اثر تجربه گفتم،اگر دوست داشتی انجام بده،همه روش ها برای همه یکسان نیس 

ان شاالله زود خوبشه

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

چندسالشه.من از یکی خدا خیرش بده یا گرفتم ی مشت لپه بریز تو لیوان اب جوش روش بگیر یه پیش دستی روش بزار نیم ساعت نیم ساعت یه قلوب بده بخوره بر طعمه ولیراب رو اتیشه اگع دادی خوب شد برای مادرم فاتحه بخون منم دعا میکنم خوب بشه تا سه روز مدام بده

2738
اره دارم

بده بخوره اگه کوچیکه یک چهارم خرمالو رو بخوره

شلغم هم داری بذار بپزه. پخت بده بخوره 

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2706