2733
2739
عنوان

خدایا یعنی این روزای جهنم تموم میشه😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلا اینطوز نیست شرایط ازمون رو مطالعه بکنین اصلا امکان انتقالی نیست خب اونجا چون نیرو نداشت د ...

خانمي من خودم ازمون دادم بعد از قبولي هم شرط٥سال ميزارن همسرم هم كه تازه مرده از شهر خودش اول مامور شد بعد يكسال انتقالي دائم گرفت به شهر ما

من خاستم كمكي كرده باشم حالا تصميم با خودتون

تو اين ازمون شرط بومي رو برداشتن 

2731
تو يه شركتي هست دختر خيلي خوبي هم هستااا فكر بد نكنيد در موردش

چرا باید لکر بد بکنم!

وای غیررر ممکنه فقط از شرکت اونم توی یسال اونقد پول در اورده باشه!البته بستگی داره خونه ای ک گرفته چقد هزینه کرده 

بهرحال اگ باهاش در ارتباطی بگو همکار نمیخواد؟

بدجور لنگ کارم من...واسه اجاره خونه و...موندیم

2738
چرا باید لکر بد بکنم! وای غیررر ممکنه فقط از شرکت اونم توی یسال اونقد پول در اورده باشه!البته بستگی ...

عزيزم ان شاالله برات يه كار خوب پيدا شه

درسته، خونه اي كه گرفته جاي گروني نيست

اين اشنامون هم خيلي اذيت شد، خواهرهاي كوچكترش ازدواج كرده بودن و زندگي خونه باباش براش سخت شده بود

اينم دل زد به دريا و رفت تهران سر كار

من فقط زماني كه بياد اينجا، شايد ببينمش، ارتباط بيشتري باهاش ندارم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
عزيزم ان شاالله برات يه كار خوب پيدا شه درسته، خونه اي كه گرفته جاي گروني نيست اين اشنامون هم خيلي ...

خدا پشت و پناهش 

ایشالله هر روز موفق تر باشه 

منم خدایی دارم دیگ 😍مطمعنم خدا کمکم میکنه 😄

خدا پشت و پناهش  ایشالله هر روز موفق تر باشه  منم خدایی دارم دیگ 😍مطمعنم خدا کمکم میکنه ...

حتما همينطوره

خدا حواسش به همه بندهاش هست

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.