2737
2734
عنوان

خدایا یعنی این روزای جهنم تموم میشه😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 70 پست
بلين امسال شرط بومي رو برداشتن شهرهاي نزديك رو هم ببين بعدا ميتوني انتقالي بگيري مثلا قزوين

عزیزم اصلا اینطوز نیست شرایط ازمون رو مطالعه بکنین اصلا امکان انتقالی نیست خب اونجا چون نیرو نداشت دارن میگیرن دیگه کجا بفرستن.مگر اینکه مبدا و مقصد شهرهای دو نفر به هم بخوره فقط تعویض بشن اونم بعد از 5سال

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
با لیسانس و فوق هم خبری نیس پارتی کوفتی همش

عزیزم من که شانس ندارم تو فامیلمون طرف رییس یه حایی بود نمی گم کجا 

دریغ از پارتی بازی همه هم می گفتن خوش به حالتون و شما چطونه فلانی و فلانی دستتون و بند می کنن من که هیچ وقت نرفتم رو بزنم برا کار ولی دوسه نفریم که رفته بودن دست خالی برگشتند منم خودم کوچیک نکردم  البته خواهر و برادر و درجه یکاش که ندیدم ولی الله و اعلم

البته نمی گم نیست برا من همیشه بدشانسیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد اون یکسال چیکار کردخ ک اونقد پول دراورده!!!!!!!!! منم تهرانم  کارشناس بازرگانی ام  ...

تو يه شركتي هست

دختر خيلي خوبي هم هستااا

فكر بد نكنيد در موردش

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
اصلا از الان انتخاب شده هستن اکثرا بانک ملی کسی که بازنشست بشه بچه خودش رو میاره دیدم که میگم

اره بابا پس چی مثلا تهران ظرفیت بیشتر بود ولی خب مگه تهرانی بیکار کمه ک بما برسه کلی هم شرکت کردن

2731
عزیزم من که شانس ندارم تو فامیلمون طرف رییس یه حایی بود نمی گم کجا  دریغ از پارتی بازی همه هم ...

ببین بهترین کار کردی هیچوقت خودت کوچیک نکن واسه کار خدا لعنت کنه اونجا ک من بودم حاضر بودم با کمترین حقوق بمونم ولی انقد اون پدر سوخته بود رفت با پارتی یکی گذاشت منت هیچ احدی رو نکس

اره بابا پس چی مثلا تهران ظرفیت بیشتر بود ولی خب مگه تهرانی بیکار کمه ک بما برسه کلی هم شرکت کردن

اکثر هم کلاسی های لیسانس و فوق لیسانس که ازشون خبر دارم زدن تو کار پوست و کاشت ناخن.همه هم اکثرا زرنگ بودن و درس خون ولی از بیکاری مجبورن

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

عمدا عمومی اطلاع می دن به دو دلیل یکی اینکه بگه شغل هست وعادلانه وباآزمون 

یکیم کسایی مثن و شما گول بخوریم پول بریز یم به حسابشون برا آزمون بعدم قبول که نمی شیم هیچ پولمون می ره اونا جیبشون پر می شه

2738
دیدنیه ظرفیتاشون هر شهرستان فقط 1نفرمیخوان تازه شرایط ایثارگری جانبازی و.  .... اولویت دارن به ...

عشقم یسوال مثلا دیدی نوشته آزاد ۳۰ نفر سهمیه ۶ نفر یعنی چجوریه آزاد بیشتر از سهمیه میگیرن من نفهمیدم

ببین بهترین کار کردی هیچوقت خودت کوچیک نکن واسه کار خدا لعنت کنه اونجا ک من بودم حاضر بودم با کمترین ...

دقیقا بی کارم بی پولم ولی عزت نفسم هیچ وقت با هیچی عوض نمی کنم

اکثر هم کلاسی های لیسانس و فوق لیسانس که ازشون خبر دارم زدن تو کار پوست و کاشت ناخن.همه هم اکثرا زرن ...

دقيقا

بچه هايي كه فقط تا ديپلم خوندن، سر كار هستن

ماهايي كه ليسانس و ارشد گرفتيم

بيكاريم

من اگه ميدونستم همون موقع درسمو ول ميكردم  

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
عمدا عمومی اطلاع می دن به دو دلیل یکی اینکه بگه شغل هست وعادلانه وباآزمون  یکیم کسایی مثن و شم ...

دقیقا 

آموزش پرورش هم آخرش گندش دراومد دیگه اعتراض زدن بقول بابام آخر سال کدوم ارگان دولتی اخه نیرو میخان

عشقم یسوال مثلا دیدی نوشته آزاد ۳۰ نفر سهمیه ۶ نفر یعنی چجوریه آزاد بیشتر از سهمیه میگیرن من نفهمیدم

نمیدونم والا گلم

2706