2737
2739
عنوان

چجوری به خواهرم بگم باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت بگی بهتره تاازدهن کسی بشنوه .اونجوری ناراحت میشه باخودش میگه فکرکرده حسودی میکنم

الانم بهش نگوبذاهروقت دیدیش خیلی معمولی بهش بگو.خوشحالی نکن جلوش

بانظرم مخالفی ریپلای نکن.اینجااظهارنظرآزاده
2731

اگه نمی دونه اقدام کردی بهش بگو بارداریو میخوای سقط کنی و فعلا قصد نداری

بعد اون میگه نه ه ه ه  و فلان . ناراحت نمیشه

زندگی یک فهم است، فکر زنجیر کنی یا پرواز، درهمان خواهی ماند
خودمم فعلا گفتم به هیشکی نگم اما خب بالاخره چی...

نمیشی که شما باردار نشی چون خواهرت باردار نشده....خواست خدا این بوده...خیلی راحت با این جریان برخورد کن تا بقیه هم همینقدر ساده برخورد کنن

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2738
اگه نمی دونه اقدام کردی بهش بگو بارداریو میخوای سقط کنی و فعلا قصد نداری بعد اون میگه نه ه ه ه  ...

خودش همش بهم اصرار داشت برم دکتر زنان و زودتر اقدام کنم یوقت مث اون نشم... ولی بازم آخه میدونم ناراحت که میشه کیه که تو این شرایط ناراحت نشه برا خودش

منم بخاطر همین موضوع میخوام اصلا بچه دار نشــــم. از پیری و تنهایی میترسه خواهرم،میخوام کنارش باشم ...

بخاطر اون از ارزوت نگذر ادم از فرداش خبر نداره شاید تو باردارشی خدا به اونم بده منم هیچ وقت مادر نمیشم خواهرم همچین کاری کنه صدتا چیزیش میگم تازه اون مامان شه من کلی خوشحال میشم اخه این چه فکری میکنی دختر به خودش بگو ببین چه چیزایی نثارت میکنه 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
اگه نگی بهش برمیخوره 

نظر خودمم همینه از طرفی گفتم یکم بگذره فک کنم از طرفیم میگم بذارم بعد سه ماه بگم خب ناراحت میشه که انقد دیر دارم بهش میگم اینجوری بیشتر مشکلش به چشمش میادو دلش میشکنه وای چقد سخته

2706