2703
2553
عنوان

چجوری به خواهرم بگم باردارم؟

686 بازدید | 55 پست

سلام من دیشب فهمیدم باردارم... تو همون اقدام اول باردار شدم... خواهرم چندساله داره تلاش میکنه بچه دار شه دوبار آی وی اف ناموفق داشته و خب خیلی براش ناراحتم الان که خودم انقد سریع باردار شدم بیشتر براش ناراحتم و احساس میکنم الان که انقد براش مهمه و داره تلاش میکنه شاید قلبش بشکنه نمیدونم باید چجوری بگم که قلبش نشکنه میدونم برام خیلی خوشحال میشه خیلی مهربونه اما ... چجوری بگم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منم بخاطر همین موضوع میخوام اصلا بچه دار نشــــم.

از پیری و تنهایی میترسه خواهرم،میخوام کنارش باشم همیشه.

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2714

خاهر بزرگترمنم دوبار سقط وزایمان زودرس داشت الانم بچه نداره من وخواهر کوچیکترم بچه دارشدیم ولی اون هنوز نه.کاملا حستو میفهمم ولی مطمئن باش برات خیلی خوشحال میشه براش خیلیییی دعا کن

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa
2706