2737
2739
عنوان

چجوری به خواهرم بگم باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 55 پست
نظر خودمم همینه از طرفی گفتم یکم بگذره فک کنم از طرفیم میگم بذارم بعد سه ماه بگم خب ناراحت میشه که ا ...

آره عزیزم اگه دیر بگی میگه چون من مشکل داشتم نگفته... بدتر میشه

چه پیشنهادایی😐😐 کی دلش میاد بچشو بده درسته خواهر عزیزه ولی هیچکس از بچه عزیزتر نیست

والا من زیاد دیدم همه هم راضین. حتی به فامیل هم نمیگن. یکیشون بزرگ شد گفتن اول ناراحت شد روز بعد گفته بود مهم اونه که زحمتمو کشیده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😳واقعا چجوری میشه،شما خودت حاضری اینکارو کنی؟

اگه خواهرم نمی‌توانست. و شوهرش هم مخالف بچه پرورشگاه بود آخه بعضیا میگن معلوم نیست از کجا اومده البته من کاملا مخالفم. و شوهرامون راضی بودن بله. البته کار هر کسی نیست 

اگه خواهرم نمی‌توانست. و شوهرش هم مخالف بچه پرورشگاه بود آخه بعضیا میگن معلوم نیست از کجا اومده البت ...

بارداری اولته؟بذار بچه ت دنیا بیاد بعد میفهمی حاضری تیکه تیکه بشی بچه ت به کسی ندی

خدایا شکرت هزاربار
بارداری اولته؟بذار بچه ت دنیا بیاد بعد میفهمی حاضری تیکه تیکه بشی بچه ت به کسی ندی

گفتم که کار هر کسی نیست تو اقوام و آشنایان ۳ نفرو میشناسم که اینکارو کردن.

بیخیال موفق باشی

2740
عزیزممم برای خودت و خواهرت بهترینهارو آرزو میکنم

ممنون💖

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
بخاطر اون از ارزوت نگذر ادم از فرداش خبر نداره شاید تو باردارشی خدا به اونم بده منم هیچ وقت مادر نمی ...

آخه احساس میکنم اینجوری چون وقت آزاد براش دارم باعث میشه کمبود بچه رو حس نکنه😞

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
آخه احساس میکنم اینجوری چون وقت آزاد براش دارم باعث میشه کمبود بچه رو حس نکنه😞

اومدو اون باردار شد اونوقت چی ؟ممکنه معجزه شه اونوقت ازش میخای سقط کنه 

اومدو یه اتفاقی افتاد و از هم دلخور شدید یعنی خدا یکارایی میکنه که خودتم باورت نمیشه ادم از فرداش خبر نداره

اصلا شاید اون با بچه تو روحیشم خوب شد اخه من باردار نمیشم خواهرم یه همچین حرفی بزنه ببخشیدا تو گوشش میزنم چون نهایتا میرم از بهزیستی میارم ولی شما احساسی برخورد میکنید نه عقلانی شما از زمانی که باید حوصله داشته باشه برای بچت وقت صرف کنی میگذری و بعدها افسوس میخوری برو از زبون خودش بشنو جز این چیزی که بهت گفتم نمیگه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃