2733
2739
عنوان

طوطی ها واقعا احساس دارن

3006 بازدید | 32 پست

واقعا طوطی که از سرلاکی بزرگ میکنین خیلی بهتون وابسته ست من نمیدونم چرا بعضیا درک نمیکنن همه ش میگن اخه طوطی چیه کثیف میکنه و فلان 

من طوطیم رو بعد فوت پدرم فروختم و حالا میخوام پس بگیرم تو واتساپ که دیدمش چنان به حرف افتاده بود اونا گفتن چند روزی بود باهامون حرف نمیزد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره ماهم داریم قهرمیکنه نازه میکن تازه ناراحت میشه باآدم دعواهم میکنه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

عروس هلندی چطوره؟ حرف میزنه؟

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light
2738

تمام حیوانات احساس دارن و به سرپرستشون وابسته میشن و بعد از واگذاری دچار افسردگی میشن

وقتی حیوونی رو اهلی و دست آموز میکنی در مقابلش مسئولی، کاش پسش بگیری

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏
ای جان 

آره تازه باورمیکنی براش اسم گذاشتیم تامیگیم فندق میگه هاها

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
تمام حیوانات احساس دارن و به سرپرستشون وابسته میشن و بعد از واگذاری دچار افسردگی میشن وقتی حیوونی ر ...

تمام تلاشم رو میکنم پسش بگیرم الان تو دوره پرریزیه باید زودتر بیارم پیش خودم 

تمام تلاشم رو میکنم پسش بگیرم الان تو دوره پرریزیه باید زودتر بیارم پیش خودم 

آره حتمابیار

2706