2737
2734
عنوان

طوطی ها واقعا احساس دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3006 بازدید | 32 پست

من خودم سنجاب دارم مث بچمه😍😬😂بابام اینا کاسکو دارن هفت ساله انقد حال میده روز خواستگاریم اومد جلو پای شوهرمو مادرش وایساد مث ادما ی نگاه ب سرتاپاشون کرد گفت سلااام😂😂😂بعدم رفت وایساد پیش شوهرم نگاش میکرد اومده بود بپسنده

جالب اینجا بود ک برای اونهمه خواستگار اصن نیومد ولی براهمسرم اومد😐😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوس دارم عروس هلندی بیارم ولی از کثیف کاریش میترسم آخه خونمونم آپارتمانی منم وسواس دارم یه جورایی😑

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light
من دوس دارم عروس هلندی بیارم ولی از کثیف کاریش میترسم آخه خونمونم آپارتمانی منم وسواس دارم یه جورایی ...

باید یا عادتش داد با جایزه و اینا یا روفرشی انداخت. شیرینی که دارن خیلی زیاده که اون قضیه قابل تحمل میشه

2731
وااااای عزیز دلم  جیغ نمیزنه؟ کثیف کاری نمیکنه؟

نه بابا جیغ برا چی از اولشم جیغ نمیزد با اینکه جوجو بود 

بهش میگی ناز کنم کلو میذاره زمین 😂اگه اذیتش کنی میفهمه قشنگ یا میگه بیشور یا میگه نامرد😂😂با من خیلی جوره یساله اومدم خونه خودم هنوز ک هنوزه صبحا بیدار میشه میگه زهرا کو؟😊کافیه ی اهنگ بشنوه میزنه میرقصه🥰😂

کثیف کاری ک خب دستشوییشه اگه بخواد لج کنه با مامانم بیاد پایین ی نخود میندازه😑😐😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
نه بابا جیغ برا چی از اولشم جیغ نمیزد با اینکه جوجو بود  بهش میگی ناز کنم کلو میذاره زمین 😂اگ ...

ای جاااان دلم رفت براش😍😍😍

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light
تازه عروس که کثیف کاریش یه عدسه

واقعا؟ من قبلا مینا داشتم کثیف کاریش زیاد بود البته خونه مامانم😁

ولی راجع به عروس هلندی زیاد اطلاعات ندارم

2740
ای جاااان دلم رفت براش😍😍😍

خیلی نازن حیوونا من واقعا دوسشون دارم خیلی کارای با نمک دیگه هم دارن ولی طولانی میشه هی تعریف کنم😂

خیلی نازن حیوونا من واقعا دوسشون دارم خیلی کارای با نمک دیگه هم دارن ولی طولانی میشه هی تعریف کنم😂

اره منم عاشقشونم مخصوصا پرنده هارو خیلیییی دوست دارم همه نوعشونو

واقعا؟ من قبلا مینا داشتم کثیف کاریش زیاد بود البته خونه مامانم😁 ولی راجع به عروس هلندی زیاد اطلاع ...

مینا که راست رودست تا میخوره .... این کجا عروس کجا طفلی. من عروس هم داشتم یه سوت هایی میزنه یادش بدی

من خودم یه گربه دارم که من و همسرم دقیقا مثل بچه مون دوستش داریم و در ماه کلی براش خرج میکنیم، بشدت هم به ما وابسته ست. اصلا تحمل دوریشو ندارم، بخاطر همین پسر کوچولوم ما مسافرت نمیریم چون اینو که نمیشه ببریم و به هیچ پانسیون یا آشنایی هم اعتماد ندارم که بسپارمش به اونها

اینم عکسشه 

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏
مینا که راست رودست تا میخوره .... این کجا عروس کجا طفلی. من عروس هم داشتم یه سوت هایی میزنه یادش بدی

حرفم میزنه؟ من دوس دارم حرف بزنه