2737
2739
عنوان

سرماخوردگی دردوران اقدام

| مشاهده متن کامل بحث + 13762 بازدید | 36 پست
😂😂 من ديگه مجبور بودم خوردم يعني تحمل فشار پايين و تب و لرز و نداشتم من به اين نتيجه رسيدم خدااا ...

آره قسمت نه من مقاومت میکنم برامریضیم دارونمیخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه من مشکلم اینه درست وسط سرماخوردگیم ومرحله پیشرفتش اقدامام شروشده😞

فقط بلده  ب ر ی ن ه ب حال آدم 

امیــدوارم همین روزآ یک اتفاق خوب تو زندگیتون بیوفته ک از ته دل داد بزنین خـــدایا شکــرت ...
نه نرفتم آخه نمیخوام داروی دیگه باداروهای دکتر زنانم تداخل داشته باشه فقط توخونه شیرگرم عسل وآویشن ق ...

میتونی فردا صبح زنگ بزنی به منشی دکترت بگی من مریض خانم دکتر هستم الان سرما خوردم میخواستم ببینم میشه از خانم دکتر بپرسید من چه دارویی بخورم که با داروهایی که داده بهم ضرر نکنه اونوقت اون خودش میپرسه از دکتر بهت میگه نمیدونم ها دکتر من که اون طور بود میگف 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
فکر نکنم سرفه اینقدرا هم موثر باشه اما اگر میخای کنترلش کنی از دونه به یا آب ولرم کمک بگیر تا سرفت ...

دونه به روامتحان نکردم اونم باید امتحان کنم مرسی

2740
میتونی فردا صبح زنگ بزنی به منشی دکترت بگی من مریض خانم دکتر هستم الان سرما خوردم میخواستم ببینم میش ...

آره اینم فکر خوبیه ولی فک کردم مسخره م میکنن زنگ بزنم🙈

راستی واسه استفاده از آویشن و بقیه گیاها حتما اول توی اینترنت بخون که مضر نباشه

اویشن خوندم ضرر ندارخ اونم خیلی کم پودرشو ۴باراینا بااب داغ وعسل قاطی کردم خوردم وگرنه داروهایی گیاهی دیگه قاعده آوره نمیخورم

آره اینم فکر خوبیه ولی فک کردم مسخره م میکنن زنگ بزنم🙈

نه اصلا من در دوران بارداریم هر مشکلی داشتم زنگ میزدم به منشی میگفتم منشی از دکتر میپرسید بهم میگف اگه هم نمی شد از پشت تلفن بگه میگف خانم دکتر میگه بیاد ببینمش ولی داروهای سرماخوردگیمو همینطوری میگف میرفتم از داروخانه میگرفتم 

نه اصلا من در دوران بارداریم هر مشکلی داشتم زنگ میزدم به منشی میگفتم منشی از دکتر میپرسید بهم میگف ا ...

خیلی زنگ میزنم مطبش ولی فک کردم برااقدام بپرسم اینو شاید مسخرم کنن

خیلی زنگ میزنم مطبش ولی فک کردم برااقدام بپرسم اینو شاید مسخرم کنن

نه اصلا مسخره نیس پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است شاید با ندونم کاریت خدا نکرده مشکلی پیش بیاد بپرس خیالتم راحت بشه 

منم توی اقدامم دکتر بهم متفورمین داده با استروژن  امیدوارم این ماه بشه

ایشالله نتیجه بگیری عزیزم

وای برامن کلی دارو داده نه تنبلی دارم نه هیچ مشکلی البته کم کاری تیروئید دارم کنترل شده ولی تقویتی برام کلی داروداده ماه دوم اقدام هستم متفورمین ،لتروزول،امپول،ویتامین  E,اسیدفولیک،دوفاستون،قرص تیروئید،آسپرین،فک کنم هنوازقلم انداختم بازم😂😂

براهمین دیگه داروی سرماخوردگی مصرف نمیکنم

2706