2703
2553
عنوان

سرماخوردگی دردوران اقدام

13442 بازدید | 36 پست

سلام خانما لطفا تجربه ای دارین بگین من شدیدا سرماخوردم ودرحال اقدام احساس میکنم اقدامام بی فایده میشن چون شنیدم سرماخوردگی روی تخمک گذاری اثرمیزاره وهمم که سرفه روی یه سری ازچیزا اثرمیزاره،ازیه طرفی هم آمپولای تقویتی زدم براتخمک گذاری واین ماه رونمیخوام ازدست بدم شما تجربه ای مشابه شرایط من داشتین، وقت دکترم هنوزبراچهارشنبه ست میخوام تکلیفمو بدونم تااون روز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم این ماه شدید سرما خوردم در حال مرگ چون اقدام بودم دکترم نرفتم با دارو خونگی ب زور خوب شدم ک هنوزم خوب نشدم البته و سرفه میکنم 

امیــدوارم همین روزآ یک اتفاق خوب تو زندگیتون بیوفته ک از ته دل داد بزنین خـــدایا شکــرت ...

منم تو اقدامم سر ما خوردگي شديد گرفتمااااااا يعني در حد مرگ

واي تحما نداشتم اونقد امپول و سرم زدمكه

حالا يوبوستم دارم به اونم خوردم 

فكر كنم ربطي نداره

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2714
منم تو اقدامم سر ما خوردگي شديد گرفتمااااااا يعني در حد مرگ واي تحما نداشتم اونقد امپول و سرم زدمكه ...

آخه سرفه اصلا امان ورود اسپرم رو نمیده میریزه بیرون ببخشید واضح گفتم 🙈

برا سرما خوردگیت رفتی دکتر؟اگر هم نرفتی زود برو تا زود خوب بشی 

نه نرفتم آخه نمیخوام داروی دیگه باداروهای دکتر زنانم تداخل داشته باشه فقط توخونه شیرگرم عسل وآویشن قر قره نمک واب وسوپ ومعجون وبخور بااینطور چیزا خودموتقویت میکنم

آخه سرفه اصلا امان ورود اسپرم رو نمیده میریزه بیرون ببخشید واضح گفتم 🙈

😂😂

من ديگه مجبور بودم خوردم يعني تحمل فشار پايين و تب و لرز و نداشتم

من به اين نتيجه رسيدم خدااااا بخواد بده ميده با اين چيزا هيچي نميشه

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2706