2733
2734
عنوان

دیگه دارم روانی میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 42 پست
چن بار بهش بده تا حدی ک دیگه نخوره و خوابش سنگین بشه...هرچقدرمیخوره بهش بده

اخه بعصی وقتا اصلا لب نمیزنه بعضی وقتا میخوره . فردا شب امتحان میکنم

به بچه ۶ ماهه چند سی سی شیر خشک بدم؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
دوباره دكتربردي؟ پسر منم رفلاكس  داشت دوباره بردم گفت تا شيش ماهگي بده منم دوهفته مونده به شيش ...

ماهی یک یا دو بار میبرم دکتر

بله هنوز دارو میخوره ، زانتاک و موتیلیوم و نکسیوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شيش ماهشه مزه دار هم كردم نخور از وقتي واكسن زده اينطوري شده قطره چي هست 

مولتی ویتامین هست ولی خارجی اشه اسمش ویتان هم مزش بهتره هم بوش بد نیست همم اگه بچت شیرخشکی دکتر به من گفت همین قطره کافیه و نیازی به قطره آهن نیست اما اگه شیر مادر میخوره باید ۱۰ قطره هم آهن مصرف کنه برا اشتهاش هم خوبه کم کم میخوره عزیزم هفت ماهش که بشه خوب غذا میخوره من خریدم۳۷ ولی۳۰سی سی هست یک ماه میره

مولتی ویتامین هست ولی خارجی اشه اسمش ویتان هم مزش بهتره هم بوش بد نیست همم اگه بچت شیرخشکی دکتر به م ...

این دفعه اینو میخرم مرسی گفتی 

قطره اهن هم بهش سیدرال میدم 

2731
اخه بعصی وقتا اصلا لب نمیزنه بعضی وقتا میخوره . فردا شب امتحان میکنم به بچه ۶ ماهه چند سی سی شیر خش ...

هرچقدر ک بخوره من از دکتر دخترم پرسیدم گفت کاری ب مقدار نوشته شده روی جعبه شیرخشک نداشته باش هرچقدر میخوره بهش بده

سلام حلما جااان خوبی ؟ عزیزم شاید تشنشه من پسرم یه چند شب خیلی اذیتم کرد بعد غذا خور شدنش دیگه قبل از اخرین شیرش قبل خواب اب جوشیده سرد شده دادم دیگه خوابید گوش شیطون کر ولی از وقتی رفته تو شیش ماه خیلی اذیتم می کنه قبلا خود ب خود خوابش می رف😣

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
2738
سلام حلما جااان خوبی ؟ عزیزم شاید تشنشه من پسرم یه چند شب خیلی اذیتم کرد بعد غذا خور شدنش دیگه قبل ا ...

نه عزیزم آب هم بهش دادم بازم بی قرار بود

بخدا همه کار میکنم ولی بازم اینجوریه

راسی حلماجان اهن سیدرال داروخونه ها دارن؟؟؟ اهن و مولتی چند قطره میدی؟؟

دکتر دخترم گفت سیدرال کمیابه ولی شوهرم از ی داروخونه پیدا کرد تو خیابون دولت

اهن روش نوشته ده قطره (یک میلی ) منم همون اندازه میدم

مولتی هم ۲۰ قطره

سلام حلما جااان خوبی ؟ عزیزم شاید تشنشه من پسرم یه چند شب خیلی اذیتم کرد بعد غذا خور شدنش دیگه قبل ا ...

وای خوشبحالت خودش میخوابه؟؟🤩😍

دختر نانازی من دو ساعت رو پامه اخرم میذارم زمین بیدار میشه😶😶

وای خوشبحالت خودش میخوابه؟؟🤩😍 دختر نانازی من دو ساعت رو پامه اخرم میذارم زمین بیدار میشه😶😶

اره فبلا مثلا داش بازی می کرد یهو میدیدم ساکت شد دورش بگردم خوابش برده بود😍😍😍الان رسما دهنمو سرویس کرده😣

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
اره فبلا مثلا داش بازی می کرد یهو میدیدم ساکت شد دورش بگردم خوابش برده بود😍😍😍الان رسما دهنمو سروی ...

😀😀😀😀