2733
2734
عنوان

بیاین بگین چ خاکی بر سرم کنم😭😭

584 بازدید | 35 پست

دوستان برج پیش ب دلیل شک ۴ تا قرص ال دی مصرف کردم ب فاصله دو روز.امروز دوتا و فرداش دوتا.

ده روز بعد مصرف قرص پریود شدم اول همین برج!! با اینکه دو روز قبل مصرف قرص پاک شده بودم.انگاری بعد دو هفته دوباره پریود شدم 

امروز ۲۹ باید میشدم ولی عقب انداختم

چیکار کنم؟

تو عقدم  و اصلا شرایط بارداری نیس

سابقه عقب انداختن ندارم

به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند..

به خاطر قرص هاست به هم خورده سیکلت نگران نباش

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف

پیشگیری کنید که اینطوری نشه!!!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاندوم پاره شد چجوری پیشگیری میکردم😂😂😑😑

راه زیاده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
به خاطر قرص هاست به هم خورده سیکلت نگران نباش

اخه بعد مصرف یبار شدم الان باید درست میشد دیگه علائمشو دارم ولی نمیشم

به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند..

اگه ازون به بعد رابطه بدون پیشگیری نداشتی نگران‌نباش به خاطر همون قرصاست

کاندوم پاره شد خاهر چجوری میدوختمش😂😂

کلا منظورم اینه راه مطمئن تر زیاده کاندوم زیاد اطمینانی بهش نیست

2706