2737
2739
سلام ایشالا اگر خدا بخواد تا عید میخوام اقدام کنم ولی نمیدونم قبلش پیش چه دکتری باید برم و چه کارایی باید انجام بدم
ممنون میشم راهنمایی کنید
فقط اینو بگم که 3ماه فولیک اسید 5 میخورم
ساکنین کنار دریا بعد از مدتى صداى امواج را نمیشنوند، عجب قصه ایست حکایت عادت...!!!
کیمیا جان منم قبل عید اقدام میکنم ولی باید بری پیش دکتر زنانت برات بررسی های قبل بارداری رو انجام بده . دکتر منم 1 سری کامل برام ازمایش نوشت .

بعد هم برام دارو داد+ اسید فولیک
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو دکتر زنان یه سری ازمایش و تست برات می نویسه گلم انجام میدی
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2728
پری هات منظمه ؟ سابقه مصرف دارو داری یا نه ؟ و ....

همه این هارو با دکتر زنانت چک کن

در ضمن اگر نیاز به دندون پزشکی داری حتما انجام بده
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
خب باید بری پیش دکترت !
اون شرایطتون و سابقه تون رو بررسی می کنه ، اگر لازم باشه یه سری آزمایش میده و توصیه های لازم رو براتون می کنه
فکر کنم فولیک 5 زیاد باشه از الان ، اینم با دکترت مشورت کن
فولیک اسید 5 زیاده . من که سقط داشتم دکترم بهم اسید فولیک 5 داده.همون 1 کافیه
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
2740
کیمبا جونم به منم فولیک 5 دادن.خوب خدا رو شکر که اینوو رعایتش کردی.

حالا باید بری دکتر زنان که یک سری ازمایشات کامل برای بارداری مینویسه.
پاپ اسمیر برات مینویسه.
معاینه میکنه که خدایی نکرده عفونت نداشته باشی.

بعد هم به امید خدا میری اقدام و زودی هم انشالله مامانی میشی.

مریم جون منم حدود 5 ماهه که دارم فولیک و میخورم.ولی 2.5 ماهش هرشب نخوردم وقتی یادم بود میخوردم.

ولی وقتی سقط کردم که الان 2 ماهه دارم هر شب میخورم.ضرر نداشته باشههههههههههههههههههههه؟
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.