2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بهمن فرش میدم قالیشویی..28اسفند اشپزخونه..29اسفند پذیرایی واتاق..حالا قبلش اگ چیزی خاستم بشورم میشورم

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

من از وسط های بهمن ماه شروع میکنم چون کارمند هم هستم. بعدشم میخام زود تموم کنم چون نیمه دوم اسفندماه دوست دارم بیرون برم بگردم و خرید کنم و دوست ندارم دغدغه خونه تکونی داشته باشم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
2738

من چون کارهای دیگه هم دارم و یه بچه کوچیک فضول. الان مدتیه شروع کردم. آشپزخونه و اتاق دخترم و تراس تموم شده

مونده یه اتاق خواب و انباری و پذیرایی‌.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

من دو تا از اتاقهام تموم شده و هفته دیگه آشپزخونه رو انجام میدم ولی میدونم هر کاری هم بکنم به هر حال اسفند ماه هر روز بدو بدو دارم....نمیدونم چرا؟!؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من اخر هفته ای کابینتامو جمع و جور کردم وسیله های اضافی رو گذاشتم توی کمد دیواری جام باز شد خیلی چون شاغلم و محصلم ناچارم از الان شرو کنم شما اگ خونه داری بهتره صب کنی تا اخرای بهمن

2706