2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شروع کرم از اشپزخونه تو کابینتا رو تمیز میکنم فعلا سرویس چینی و غذا خوریامو شستم سلفون کشیدم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

آخر متوجه این خانه تکونی نشدم .. من هر دوهفته یک بار قالی هارو شامپو فرش میزنم با مبل ها و ... کابینت ها و گاز و یخچال که همیشه وقتی چیزی برمیدارم زیرش رو پاک میکنم و درست میچینم همون موقع کار هم بعد از هر آشپزی پاک میکنم ... سرامیک خانه هم هر روز تی میزنم هر روز سرویس بهداشتی رو میشورم حموم هم هر وقت میرم کل حموم رو میشورم . کمد ها رو هر دو روز مرتب میکنم .. دیوارها هم تا یه لک می افته همون لحظه تمیز میکنم .. پس خانه تکونی عید چیه ؟ یکی از خانمها ی باشگاه میگفت من گاز خو نم رو در میارم توی پارکینگ میشورم 😐یعنی اینقدر کثیف یا همه رو میزاره برای عید تمیز کنه؟ 

قربان وفای سگ ♥️
آخر متوجه این خانه تکونی نشدم .. من هر دوهفته یک بار قالی هارو شامپو فرش میزنم با مبل ها و ... کابین ...

هردوهفته یکبار شامپو فرش میکشی؟؟😨

سرویساروهفته ای یکبار میشورم...

شما دیگ خونه تکونی نمیخای خونت بزق میزنه همیشه👍😍

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
هردوهفته یکبار شامپو فرش میکشی؟؟😨 سرویساروهفته ای یکبار میشورم... شما دیگ خونه تکونی نمیخای خونت ...

هفته ای یک بار زیاد نیست .. هر وقت میرم دستشویی آب گرم مرتب باز میکنم همه جا رو میشورم ..  هر دوهفته شامپو فرش میزنم ..زیاده 😐 قالی هام مال 3 سال پیش .هر کی میبینه میگه تازه خریدی 😂وسواس ندارم . ولی هر چیزی رو همون لحظه تمیز میکنم و میزارم سر جاش دیگه خانه تکونی نمیخواد

قربان وفای سگ ♥️
هفته ای یک بار زیاد نیست .. هر وقت میرم دستشویی آب گرم مرتب باز میکنم همه جا رو میشورم ..  هر د ...

خدایی شامپو فرش زیاد میکشی😂

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد