2733
2739
عنوان

مادر شوهر بی خیر

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 113 پست

ولشون کن عزیزم ....ولی خوبه حداقل مادرشوهرت بهت برسه .

من مادرشوهرم باردار که بودم زنگ میزد میگف شب نمیای اینجا دلم تنگ شده برات میگفتم اره حتما بعد گوشیو میگرف شوهرم میگف مامان ماکارونی بذار بعد میگف زنت چی میخاد بعد میگفتم کشک بادمجون دیگ نگاه نمیکرد بقیه چی میخان به خاطرم حتما کشک بادمجون درست میکرد حتی به نظر خاهرشوهرمم اهمیت نمیداد حتی الان که بچه دارم هم بیشتر وقتا ازم میپرسه چی میخورین درست کنم براتون ...خدا خیرش بده وقتی هم باردار شدم ردزی نبود زنگ نزنه حالمو نپرسه زایمانم کردم بلافاصله با یه گل و شیرینی اومد دیدنم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط بهش محبت کن.ی روززنی میره پیش ی داروسازوبهش میگه میخوام مادرشوهرم بنیره متنفرم ازش بهم اهمیت نمیده ی سم بهم بده که بمیره.داروسازه هم بهش میده میگه هرروزتوغذاش بریزتاس ماه دیگه میمیره ولی بهش تواین سه ماه خیلی محبت کن که اطرافیان بعدمرگش نگن عروسش دق ش دادعروس اومدخونه وسم وقاطی غذاکردودادب مادرهمسرش وانقدبهش محبت کردکردکه مادرشوهرش بیشترازدخترخودش قربون صدقه اش میرفت عروس رفت پیش داروسازو وبهش گفت دستم ب دامنت ی چیزی بده اثرسم وازبین ببره داروسازگفت چرامگه نمیخواستی مادرشوهرت بمیره؟عروس گفت نه دیگه نمیخوام چون بهش محبت کردم انقدباهام خوب شده که نگوداروساز گفت اون سم نبودپودربی خاصیت بودکه فقط میونتون خوب بشه.بخدامحبت محبت محبت همین کافیه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2731
نمیدونم....من هیچوقت خانمهای باردار رو که منتظرن همه براشون خیلی خوشحال بشن و هر روز بهشون زنگ بزنن ...

من انتظار ندارم همه خوشحال شن و حالمو بپرسن. اینا خانواده شوهرمن! همه نیستن که. هر چند که بازم کلی افراد دورتر همیشه زنگ میزنن با پیام میدن و احوال می پرسن ولی اینا انگار نه انگار!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
نمیدونم....من هیچوقت خانمهای باردار رو که منتظرن همه براشون خیلی خوشحال بشن و هر روز بهشون زنگ بزنن ...

بچه داری؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2738
بچه داری؟

بله

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ولشون کن عزیزم ....ولی خوبه حداقل مادرشوهرت بهت برسه . من مادرشوهرم باردار که بودم زنگ میزد میگف شب ...

خوش به حالت مادر شوهرت مثل مامان من بوده. والا اینا من فکر نمیکنم از تنبلی بیمارستان هم بیان  میذارن مرخص که شدم میان ی سر خونه

خوب خودت می گی چند سال حرفشو بی محل کردیم برا بارداری خوب حتما ناراحته که داره عوض در می یاد دیگه بع ...

کی به حرف مادرشوهر یا حتی مادرش اهمیت میده باسه بچه دار شدن؟!هر کی بر اساس برنامه ریزی خودش اقدام میکنه

بعضی از مادرشوهرا اینطورین دیگه تو هم بارداری نمیخواد خودتو به خاطر رفتار دیگران ناراحت کنی سعی کن آ ...

عزیزم بعدنه سال استارترباردارشده تاپیکشوبخون

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
خوش به حالت مادر شوهرت مثل مامان من بوده. والا اینا من فکر نمیکنم از تنبلی بیمارستان هم بیان   ...

متاسفانه بعضیا همین اند درک ندارن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706