2733
2734
عنوان

مادر شوهر بی خیر

1339 بازدید | 113 پست

من هفته 17 بارداری هستم و به زودی میشم 18. نه اینکه مشکل داشته باشیم ولی به خاطر درس و کار و سفر و ... الان بعد 9 سال باردار شدم. مادر شوهرم یک سر قبلش به ما میگفت بچه بیاریدو فلان و البته من و شوهرم اصلا محل نمیدادیم و طبق برنامه ریزی های خودمون امسال تصمیم گرفتیم بچه دار شیم. حالا نکته اینه که این مادرشوهر اصلا در خودش نمیبینه که هر از گاهی زنگ بزنه حال من و نی نی رو بپرسه! فقط هر بار که ببینیمیش همون در حد خیلی معمولی. هیچوقتم وقتی خونشون میریم نمیپرسه چیزی دلت میخواد برات درست کنم یا نه؟یا حتی مثلا غذایی که درست کرده رو دوست دارم؟ تازه جالبه زنگ هم میزنه خونمون اگه من گوشی رو بردارم تعجب میکنه و میپرسه که مگه پسرش نیست؟؟؟یعنی حتی زنگ به خونه مون هم میزنه نمیخواد با من حرف بزنه و فقط میخواد با پسرش حرف بزنه!! مقایسه میکنم با مامان خودم که پارسال زن برادرم باردار بود چقدر هواشو داشت و براش همه کار میکرد. نمیدونم خانواده ما غیرعادین که انقدر هوای عروس باردارشونو داشتن یا اینا؟؟!!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولش  کن عزیزم  سر چه چیزایی حرص میخوری.. ‌‌به جهنم که تحویل  نگرفت..مهم نی نی و اقاته...ولش کن..تو یه مادر داری صد برابر توجه مادرشوهرو  میذاره تو جیبش...به فکر می نی نی باش

یا برگرد یا آن دل را برگردان 
2738

مادرشوهر منم همینه

تازه من استراحت مطلقم 

هیچ کاری نمیکنه.فقط گاهی زنگ میزنه میگه چ خبر؟ دکتر رفتی چی گفت؟ بعدم ک بگم چی گفت قط میکنه. فقط میخاد بدونه چ خبره

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

بعضی از مادرشوهرا اینطورین دیگه تو هم بارداری نمیخواد خودتو به خاطر رفتار دیگران ناراحت کنی سعی کن آرامش داشته باشی از بارداریت و بودن کنار شوهرت لذت ببری عزیزم

خوش به حالت که هر وقت اراده کردی باردار شدی من شش ساله منتظرم ولی هنوز باردار نشدم😭😭😭

دعای خانومای باردار میگیره دعا کن منم انتظارم تموم بشه

انسانم آرزوست

الان شوهرم رفته ماموریت. داره میشه یک هفته. منم خونه مامانم هستم. دریغ از یک بار زنگ که بپرسن این عروس ما الان که شوهرس نیست، کجاست؟؟چکار میکنه؟کاری نداره؟ حالش چطور و ...

نمیدونم....من هیچوقت خانمهای باردار رو که منتظرن همه براشون خیلی خوشحال بشن و هر روز بهشون زنگ بزنن و براشون غذاهای رنگارنگ درست کنن درک نکردم

به نظرم یه موضوع طبیعیه و یه بار تبریک گفتن داره دیگه همین...

اینجا زیاد میبینم درینباره تاپیک میزنن برام عجیبه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بعضی از مادرشوهرا اینطورین دیگه تو هم بارداری نمیخواد خودتو به خاطر رفتار دیگران ناراحت کنی سعی کن آ ...

ممنون عزیزم. ایشالا خدا به شما هم یک نی نی سالم به زودی زود میده  

2706