2733
2734
عنوان

کسایی که هفته ۳۳.۳۴ زایمان کردید از کی علائم زایمان اومد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37858 بازدید | 103 پست
خودت خواستی حرکتشو چک کنن؟ یا دکترت؟

دکترم گلم

‌دوبار زیر دستگاه رفتم. سری اول خوب بودن .سری دوم تحرکش صفر شد پسرم و افت ضربان شدید داشت. شکمم خیلییییییی کوچولو بود‌ .خیلیییییی.‌اندازه یه ۵ماهه یک قلو بود شکمم.‌جاشون نبود طفلی ها

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی دستگاهی هست مال کشور امریکا میزارن داخل واژن دهانه ی رحم رو محکم میکنه بدون درد و خوتریزی ۵دقیقه ه ...

خداحفظشون کنه،برای منم خیلی دعا کن.ک سالم باشن وزود نیان🙏❤

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
ی دستگاهی هست مال کشور امریکا میزارن داخل واژن دهانه ی رحم رو محکم میکنه بدون درد و خوتریزی ۵دقیقه ه ...

جالبهههه اولین باره میشنوم. خداحفظشون کنه انشاا...🌷🌷🌷

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
ببخشید من اونجامو اصلا دیگه نمیبینم!😥 چطوری اصلاح کردین؟

بسختی البته آینه هم گرفته بودم روبروم ولی میدونستم سزارینی هستم خیلی نگران اونجا نبودم 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 

جنسیت بچه هات چی هست

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 

چند ساعت قبلش دردام شروع شد از يك هفته قبلش درد داشتم اما دكتر و ان اس تي رفتم همه چي نرمال بود ختي شب قبلش سونو رفتم همه چي عللي بود ولي خب رسيدم بيمارستان ٥سانت بودم كه تا بردنم اتاق عمل ٨سانت شدم و سريع سزارين شدم دخترم اصلا زير دستگاه نرفتم ولي پسرم ٣روز رفت يك هفته هم بخش نوزادان بود 

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️
2738
چند ساعت قبلش دردام شروع شد از يك هفته قبلش درد داشتم اما دكتر و ان اس تي رفتم همه چي نرمال بود ختي ...

چندهفته بودی؟

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
حفظی.آینه بزار جلوت بااینه اصلاح کن من اینجورمیکنم😑😑

آهاااان

مرسییییی جقدر خوب گفتی  

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
٣٣

خدا حفظشون کنه.وزنشون چقدر بود؟

بسختی البته آینه هم گرفته بودم روبروم ولی میدونستم سزارینی هستم خیلی نگران اونجا نبودم 

منم سزارینی هستم

ادم سختشه بره ارایشگاه یطوری نگاه میکنن 😣

مرسی دیگه دغدغه ذهنیم برطرف شد  

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706