از چقدر جلوتر علائم اومد؟ چه علائمی داشتید ؟ تا رفتید بیمارستان فوری عمل شدید یا چند شب بستری کردن؟ بچه چند روز دستگاه رفت ؟ آمپول بتامتازون برا تکمیل ریه زده بودید ؟

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
وای منم استرس زایمان زودرس دارم😑😖

چرا مشکل داری ؟

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یهویی ساعت یک شب کیسه آب پاره شد تا رفتم اتاق عمل شد ساعت ۳فرداظهرش آمپول هم نزدم

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
2728

من هفته 33 و 3 روز خونریزی شدید کردم تا هفته 34 و 5 روز بستری بودم و بعد زایمان کردم ...آمپول ریه امو دکترم هفته 30 گفته بود زده بودم ولی بازم بیمارستان برام زد ولی 1 ماه تو ان آی سیو موند بچه ام و ریه اش کامد نشده بود که تو دستگاه تکمیل شد..البته زیاد موندنش بخاطر خلطای بیش از حدش بود که همش ساکشن میشد و تنفس ضعیفش...و خدارو هزار مرتبه شکر که الان خوبه ماشالله😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
چرا مشکل داری ؟

سرکلاژ شدم میترسم باز شه بخیه ها ،یا میترسم کبسه آبم پاره شه یهو،  واژنمم خیلی درد میکنه. 

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟

قرار بود چند روز بیمارستان نگهم دارن هر وقت دردم گرفت ولی ساعت۳دردم شروع شد سریع بردنم اتاق عمل بچه هام هم ۱۰روز دستگاه بودن

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
من هفته 33 و 3 روز خونریزی شدید کردم تا هفته 34 و 5 روز بستری بودم و بعد زایمان کردم ...آمپول ریه ام ...

عزیزم چرا زایمان زودرس داشتی؟ مشکلی نداشتی قبلش؟

یهویی ساعت یک شب کیسه آب پاره شد تا رفتم اتاق عمل شد ساعت ۳فرداظهرش آمپول هم نزدم

هفته چند بودی ؟ ینی آدم نمیرسه بره حموم اصلاح کنه😨

من هفته 33 و 3 روز خونریزی شدید کردم تا هفته 34 و 5 روز بستری بودم و بعد زایمان کردم ...آمپول ریه ام ...

وای مگه هفته ۳۰ امپول ریه نزدی دیگه چرا انقد دستگاه مونده ! یعنی تا هفته ۳۴ تاثیر آمپول میره که دوباره میزنن؟!

هفته چند بودی ؟ ینی آدم نمیرسه بره حموم اصلاح کنه😨

هفته ی۳۴و چهار روز شانسم همون روز اصلاح کرده بودم😃

عزیزم چرا زایمان زودرس داشتی؟ مشکلی نداشتی قبلش؟

من جفتم خیلی پایین بود و دکتر همش میگفت اتراحت مطلق ولی من خیلی شیطونی کردم و اصلا حرف گوش ندادم ...هرکاری که فکرکنی انجام میدادم ...کوهنوردی  ورزش و دو ...و سرکارم که میرفتم ولی بعدش مثل چی پشیمون شدن😥😧چون انقدر جفتم پایین اومده بود که شده بود سرراهی

من جفتم خیلی پایین بود و دکتر همش میگفت اتراحت مطلق ولی من خیلی شیطونی کردم و اصلا حرف گوش ندادم ... ...

خداروشکر که نی نی حالش خووبه الان عزیزم😍

وای مگه هفته ۳۰ امپول ریه نزدی دیگه چرا انقد دستگاه مونده ! یعنی تا هفته ۳۴ تاثیر آمپول میره که دوبا ...

آره نمیدونم من کلا 3 تا آمپول ریه زدم نمیدونم چرا تکمیل نشده بود...خیلیا بودن که تو هفته 31 یا همون 34 زایمان کردک و بچه اشونم تو دستگاه فقط 5 یا 6 روز موند ولی برای من 1 ماه موند بخاطره اینکه بدون شلنگی که تو دهنش بود نمیتونست تنفس کنه ولی ریه اش تو هفته اول که تو دستگاه بود تکمیل شده بود...

2706