2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زرشک پلو مرغ ته چین سوپ مرغ شکم پر اکبر جوجه...خورشت قیمه فسنجون کرفس قرمه سبزی خورشت کدو و بادمجون  آلو اسفنناج باقالی قاتوق..دمپخت باقالی عدس پلو ماش پلو استانبولی ماکارونی پاستا قیمه نثار شیرین پلو سالاد ماکارونی اسنک انواع کوکو کتلت و همبر و پیراشکیو پیتزا 

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2728
2740
ریا نباشه 😝😝😝😝😝

وای من.من رژیم دارم و الان دارم از گشنگی میمیرم 

این دیگ چیه واااای خدا نکشتت😭😭😭😭😭

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

واضح تر:نيمبره يه غذاي شمال ميران مازندران سمت نور هست 

گوشت قرمز رو تيكه هاي كوچيك تر از خورشتي ميكنيم و تو پياز ريز كرده و تفت ميديم نمك و فلفل و زردچوبه فراوون ميزنيم در قبلمه رو ميزاريم بعد شعله كم اروم اروم اب ميندازه ميپزه بعد مقداري اب نارنج تازه يا قوام نارنج اضافه ميكنيم و نوش جان ميكنيم كمتر از نيم ساعت ميپزه...من بيشتر در طول هفته اينو درست ميكنم راحت بي دردسر😁

2706