2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید دیشب اپلود نمیشد

متظورم از ازاد مثلا کشک بادمجون و میرزاقاسمی و خورشت قیمه بادمجون چیز هایی که همسرم نمیتونه بخوره رو شبش درست میکنم ایشون از غذای ظهر میخوره

اونجا که نوشتم عدس پلو من با کشمش و پیاز داغ زیاد وکمی گوشت  چرخ کرده دوست دارم همسرم فقط با چرخ کرده زیاد

اون روزی که عدس پلو نوشنم هر برنج مخلوطی هم ممکنه که درست کنم قارچ پلو لوبیا پلو  نخود فرنگی پلو 

اون روزهایی هم که شبش خالیه حتما یه نوع سوپه حالا یا رشته یا جو هر دفعه هم سوپ جوشو تغییر میدم یا سوپ شیرو خامش میکنم یا روبی و سبزی داریا حالت آشی 

من دیگه راحت شدم با این لیستم 

دراخر هفته هم حتما قیمه هست شبش کباب کوبیده با ذعال تو بالکن 

میموته فسنجون  و شیرین پلو و خورشت الو و مرصع پلو و پیجاق قیمه و خورشت قیمه نثار که من عاشقشونم‌ واسه خودم و مامانم  هر وقت هوس کنم درست میکنم کاری به برنامه غذاییم ندارم اون جداست 

بادمجون سرخ شده و کوکو سیب زمینی و ماهی و کوکو سبزی هم جز لیست نیست هر وقت دلم بخواد درست میکنم چون هیچ کدومو همسرم نمیخوره 

راستی لازانیا یا پیتزا یا چیز برگرهم گاهی عصرها یه کمی درست میکنم میخوریم ولی همسرم میگه شام کی هست راستی 🤣😂😁

من یه مدت غذاهاهی دلخواه خودمو درست نمیکردم ولی الان درست میکنم همسرم یه غذای دیگه میخوره 

2728