2733
2739

بگو

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خداعمرباعزت بهت بدهد 

همینکه گفتی خنده من لبخند روی لبم اومد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

الان دانشجوها دو حالت دارن :

یا میرن تو سایت میبینن نمره ها نیومده فحش میدن میان بیرون

یا میرن تو سایت میبینن نمره ها اومده فحش میدن میان بیرون🙈😂

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

ی روز ی خیار و ی گوجه باهم ازخیابون رد میشدن ماشینه میزنه ب گوجه له میشه خیاره میاد دستشو میگیره میگه بیا بریم رب گوجه

مسخره و بی مزه هم خودتی دوست عزیز😒😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

ﺷﻬﺮﺍﻡ ﺻﻮﻟﺘﯽ ﯾﻪ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﺩﺍﺭﻩ ....

ﺑـﻪ ﺍﺳـﻢ ﺷـﻬﺮﺍﻡ ﻧﺎﻟﻨـﺠـﯽ😬

ﺑﮕﯽ ﺷﻨﯿﺪﻡ جفت پا میام تو حلقت😐

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

ﭘﺴﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﯿﻦ ﻣﺎ ﻗﺼﺪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ،
ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻗﺼﺪ ﻧﻤﯿﺨواﺩ،
ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﺎﺩ
ﮐﻪ تو نداری

ﺩﺧﺘﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﯿﻦ ﻣﺎ ﻗﺼﺪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ،
ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻗﺼﺪ ﻧﻤﯿﺨواد،
ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭ ﻣﯿﺨواد
ﮐﻪ تو نداری

پرچم هممون با هم تو وایتکس
من برم قرصاموبخورم 😄😄😄😄😄

ناراحتیای من دلیلش افسردگی بعد زایمان هست، زاییدیم زیر فشار این زندگی. #پسرتنها

یه روزیه بنده خدامیره دستشویی همون جاغش میکنه بعدنیم ساعت به هوش میادمیگه عه من کجام اینجاکجاست که من وریده ببشیداگه تکراریه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706