2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روی زغال بندازیم بعد چجوری تر باشه من اینجاشو نمیفهمم☹☹

عزیزم زغالو. برای اسفند دیدی  میذارن رو گاز تا بگیره همونجوری بذار بگیره و اتیشش گرفت دونه به دونه رو فلفلا سوره قریش بخون بندازرو زغالا تا دونه اخر خیلی مجربه انشاءالله جواب بگیری 

خدایا امید هیچ کیو نا امید نکن  خدایا فقط از خودت یاری میخوام علی بذکرالله تطمئن القلوب 
2731
عزیزم زغالو. برای اسفند دیدی  میذارن رو گاز تا بگیره همونجوری بذار بگیره و اتیشش گرفت دونه به د ...

مرسی عزیزم یعنی زغال بزارم تو اسفند بعد که رو فلفل ها سوره قریش خوندم بندازم توش بسوزه؟؟؟؟فقط گناه که نیست؟؟😊😊

مرسی عزیزم یعنی زغال بزارم تو اسفند بعد که رو فلفل ها سوره قریش خوندم بندازم توش بسوزه؟؟؟؟فقط گناه ک ...

نه عزیزم اسفند دیگه چرا فقط رغالو بذار بگیره بعدرو هر دونه از فلفلا سورهقریشو بخون فوت کن به فلفلبنداز تو اتیش یکی باید بخونی بندازی بعدشم گناه چی عزیزم سوره قران هس 

خدایا امید هیچ کیو نا امید نکن  خدایا فقط از خودت یاری میخوام علی بذکرالله تطمئن القلوب 

با اجازه استارتر عزیز

یه ختم گروهی یا کاشف الکرب تا ۲۸ اسفند تولد حضرت عباس گذاشتیم برا حاجت دارا

ختم گروهی‌یا‌کاشف‌الکرب..تا۲۸اسفندتولدحضرت‌عباس

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹
سلام گلم میشه بگی از کدومش نتیجه گرفتی🥺

فلفل سیاه41 دونه رو هر کدومش سوره قریش بخون بریز تد اتیش