2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

شماها چطور وارد نی نی سایت میشید تو صحفه گوشیتون برنامشو دارید یا از طریق گوگل من از طریق وارد میشم بعدشم تو صفحه اینترنتم هم این برنامه نیست از طریق تاپیکهای دیگه میتونم وارد بشم چکار کنم من

خدای مهربونم عاشقتم 
شماها چطور وارد نی نی سایت میشید تو صحفه گوشیتون برنامشو دارید یا از طریق گوگل من از طریق وارد میشم ...

من ازطریق گوگل

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

♡:

#دعای_فوری_و_مجرب_جذب_مطلوب_و_احضار_از_راه_دور_در_یکهفته

برای جلب مهر و محبت شدید و بیقرای معشوق و احضار شدید محبت از راه دور و نرم کردن قلب ، دعای زیر را به همان نیت بخوانید که پس از یک هفته به اذن خداوند جل جلاله، مقصود حاصل است. به مدت یک هفته صبحها و عصرها بیست و پنج مرتبه بخواند. پس از یک هفته ان شاء الله به مقصود خواهد رسید.

بسم الله الرحمن الرحیم(یا ودود سخر لی و لین قلب فلان بن فلان و اسم مطلوب را ذکر کند) ) الحمدلله رب العالمین(یا ودود سخر لی و لین قلب فلان بن فلان) الرحمن الرحیم (یا ودود سخر و لین لی قلب فلان بن فلان) مالک یوم الدین ( یا رقیب سخر و لین لی قلب فلان بن فلان) إیاک نعبد و إیاک نستعین (یا ودود سخر و لین قلب فلان بن فلان) إهدنا الصراط المستقیم(یا رقیب سخر و لین قلب فلان بن فلان) صراط الذین أنعمت علیهم (یا ودود سخر و لین لی قللب فلان بن فلان) غیر المغضوب علیهم ولا الضالین ( یا رقیب سخر و لین لی فلان بن فلان).

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

🥀

🌿🍂🕊

🍃🌸🍂

https://telegram.me/joinchat/B9fpEzwwH8Ui7JS1Xb_RRQ

🌸🍃🍁🌸🕊🥀🕊🌸🍁🍃🌸

شهریارا؛ گو دل از ما مهربانان مشکنید/ورنه قاضی در قضا نامهربانی میکند
2706