2737
2739

من از همسر اولم جدا شدم یه بچه ۶ ساله دارم . تقریبا یکسال بیشتره که نامزد کردم . بخاطر بچه ام که تا هفت سالگی پیش منه نرفتم سر زندگیم و تا هفت سالگی بچه ام صیغه محرمیت خوندیم چون پدرش گفته بود که اگه بفهمم ازدواج دوم کردی بچه رو ازت میگیرم . شرط پدرمم واسه ازدواج دومم این بود که تا هفت سالگی بچه ام صبر کنیم و زود عقد نکنی تا من بتونم بشناسمش و چون خیلی دوسم داشت و چند ماه رفتن و اومدن خودشو و خانواده اش همه قبول کردن حتی گفتن اگه ده سال هم باشه ما صبر میکنیم  اینا رو گفتم که کسی نگه دروغ میگی چه جوریه بچه داری و نامزدی . 

حالا نامزدم تولیدی لباس داره . من تقریبا هر روز یا یه روز در میون میرم اونجا . هیچ کاری هم نمیکنم فقط رسیدگی میکنم به کاراش . هیچ حقوقی هم نمیگرم ازش بابت این کار . ولی خب کل خرج هام با اونه لباس و ارایشگاه و دکتر و چیزای دیگه 

حالا دیگران که ازم میرسن شاغلی من میگم نه خانه دارم . به نظرتون درست میگم ؟  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
میشه بدونم راضی هستی که از همسرت جدا شدی یا نه؟ 

اره . راضی ام . ولی بخاطر بچه ام بعضی وقتا میگم ایکاش میسوختم میساختم ولی سنی نداشتم تا کی باید ادامه میدادم . ۲۲ سالم بود جدا شدم . الان ۲۵ سالمه 

عزیزم کاش کم کم با ارومی و شوخی ... عادتش بدی بهت حقوق هم بده به هرحال داری وقت میذاری میری رسیدگی میکنی...و کم کم وظیفت هم میشه این کار

و در روز هفتم.....خداوند عشق را افرید 😍😍😍😍😍

شاغل زمانی میگن ک از کارت درامد داشته باشی .. شما خانه داری

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
منم پیش شوهرم کار میکنم مثل چی هم کار میکنم تو خونه هم دست به سیاه و سفید نمیزنه و توقع داره حتما غذ ...

عزیزم . خب چرا حداقل پول برای لباس و این چیزا بگیر ازش . میشه بدونم شغل اش چیه ؟ اگه دوست داری بگو 

2706