2733
2739
عنوان

خانوما من شاغل حساب میشم یا خانه دار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 38 پست
خیلی سخته خیلی چندوقت پیش خیلی کارو کاسبی کساد بود کارگر مردش هم رد کرده بود که دیگه من جسدم میومد ...

چه پررو . بگو من حتی وظیفه ام نیست غذا بزارم چه برسه بیام مغازه کار کنم . بگو دارم لطف میکنم . خودتو دست بالا بگیر عزیزم 

بدبختی اینه که بچه دار نمیشم کارگر خانوم گرفته وقتی اونجا نیستم همش فکرای چرند میکنم حالم خراب میشه

عزیزم اگه چیزی ازش ندیدی و فقط بدبینی خودته که بهش دامن نزن.بشین سر خونه زندگیت و خانمیت رو بکن یه زن شاد و سرحال و تمیز و اراسته و پرانرژی باش، مطمین باش همسرت هیشکیو به تو ترجیح نمیده و با کله میاد سر خونه زندگیش😍

و در روز هفتم.....خداوند عشق را افرید 😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر خانواده نامزدت اینجورین واقعا قدرشون رو بدون.. شوهرمن یه پدری ازم در آورده.. خانوادم رو سرشون م ...

انشالله خدا کمکت کنه عزیزم همیشه خوش باشی . شوهرت دلش از جای دیگه پر بوده کره بهونه بوده 

2731
اره خداروشکر خیلی خوبن . بعضی وقتا باهاش قهر میکنم پدرش بهش میگه برو بازار براش طلا بخر اشتی کنه باه ...

به حرفای مفت اهمیت نده.. بچه رو تا هفت باید نگهداری.. پس از محبت سیرابش کن که وقتی پیش باباشم رفت کم محبتی اونا زیاد روش تاثیر بد نذاره.. من یه بار ۱۰ روز رفتم قهر.. بچه دیگه ازم حساب نمیبرد.. بس که اذیت کردنی میگفتم به بابا میگم دعوات کنه از ترسش اروم میشد خونه بابام از هیشکی حساب نمیبرد و حرف گوش نمیکرد.. همش بهانه خونه و اسباب بازیهاشو میگرفت.. مریض شد روم نمیشد از بابام پول بخوام.. مامانم عین مهمون ازم پذیرایی میکرد بیشتر معذب میشدم و روم نمیشد سر سفره برم.. تو که طلاق گرفتی..چقدر سختی کشیدی..😔 خدا کمکت کنه..

به حرفای مفت اهمیت نده.. بچه رو تا هفت باید نگهداری.. پس از محبت سیرابش کن که وقتی پیش باباشم رفت کم ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا کمکت کنه 😢 اره واقعا خیلی سخته ادم دوست نداره خونه پدرش حتی سمت یخچال بره . انشالله زندگی شما هم روز به روز بهتر بشه . سر نماز از خدا بخواه حتما کمکت میکنه 

چی بگم والا حالا بعد عید شاید دیگه نرم

اره کم کم و به بهونه های مختلف نرو اول از همه کمردرد و بهونه کن چون اونجا خیلی کار میکنی کمرت میگیره... 😘

و در روز هفتم.....خداوند عشق را افرید 😍😍😍😍😍
2740
انشالله خدا کمکت کنه عزیزم همیشه خوش باشی . شوهرت دلش از جای دیگه پر بوده کره بهونه بوده 

نه کلا اینجوریه.. پدر مادرم تو بستر بیوفتن ببینه هم حالشون رو نمیپرسه.. ولی این تا سرمامیخوره خانواده ام میان عیادت.. وقتی میرن سری میگه اره اومدن میگن میخندن نمیگن من حالم خوب نیست میخوام استراحت کنم چه فازی گرفتن خانواده ات.. خوب با اونا میگی میخندی.. پررو شدید.. میگم خجالت بکش تو که کوچیکتری از اونا تو بدترین شرایط عیادت نمیکنی تو یه ذره ناخوش شی با سر میدوون میان میگن میخندونن که روحیه ات عوض شه.. تو پشتشون اینجوری میگی..

در حالی که مادرش سر درد بگیره توقع دارن براشون جون بدم.. دست آخرم میگن عروس وظیفه شه..

دلش پر نیست.. اتفاقا تو این چند وقت کار و بار و.. همه چیزش عالی بوده.. انقدر سر صبحی قربون صدقه اش رفته بودم کیفش کوک بود یه کلمه بچه گفت کره منم گفتم بخره.. ازین بهانه مسخره تر پیدا نکرد..

اگر خانواده شوهرت خوبن توام باهاشون خوب باش..آدم خوب پیدا نمیشه.. سوختن و ساختن مال قدیم بود.. الان بدی کسی رو اگر ببخشی نمیگن بزرگواره.. میگن لیاقتش همین قدره اگر بهش خوبی کنی پررو میشه.. حرف بد بزنن جواب ندی نمیگن مودبی میگن دیدی جوابی پیدا نکرد بگه خودشم میدونه حقشه که سکوت کرد و...

اگر نامزدت خوبه هیچ وقت هیچ وقت به سوختن و ساختن فکر نکن.. کم پیدا میشن آدمهایی که بسوزی و بسازی بعدا طرف به خودش بیاد طرف بدتر بد میشه و سکوت وظیفه میشه نه محبت..

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز