2733
2734
عنوان

خیلی حس بدیه منتظر مرگ بشینی...

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ايرانيا وقتى يكى مريض ميشه ميگن اين حتما عوض اذيتايى كه كرده مريض شده، پيامبرم مريض شد فوت ...

نه بخدا ایشون خیلی اذیت کرد بچه هاشو

یدونه دختر داشت اومد خونش گفت شوهرم سرم زن گرفته کتکم میزنه دیگه نمیتونم تحملش کنم میخوام طلاق بگیرم

انداختش بیرون گفت به ما ربطی نداره مجبوری زندگی کنی

دختر بیچارشم با دوتا بچه خودکشی کرد

ای یکیش بود

2731
بچه هاش چی شدن😢

الهی بمیرم براشون

یکیش خیلی کوچولو بود آورده بودنش خونه ما وقت خاک سپاری مادرش هرکاری میکردیم از دست ما غذا نمیخورد مامانشو میخواست ما اینقد گریه کردیم اصلا خیلی درد آور بود

شوهرشم رفت زن گرفت زنشم یدونه بچه دیگه آورد مشغول اون شد اصلا این دوتا طفل معصوم خیلی زجر کشیدن تا بزرگ شدن

باید ببخشی تا بخشیده بشی عزیزم اگر تو اونو ببخشی مطمعن باش که تاثیرش رو تو زندگیت میبینی اون دستش کو ...

میگم که گاهی میگم اون بایدمنوببخشه گاهیم میزنه بهسرم میگم تانیادتوخوابم بگه پشیمونه نمیبخشم چون واقعا کارایی که کرده بااینکه ۲ساله مرده هنوزم هست اثرش توزندگیم

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
نه بخدا ایشون خیلی اذیت کرد بچه هاشو یدونه دختر داشت اومد خونش گفت شوهرم سرم زن گرفته کتکم میزنه دی ...

مرد دخنرش اونوقت؟؟؟

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
2738
الهی بمیرم براشون یکیش خیلی کوچولو بود آورده بودنش خونه ما وقت خاک سپاری مادرش هرکاری میکردیم از دس ...

حوایا آخه چرا؟؟؟؟؟😭😭😭😢خداباعث وبانیاشو لعنت کنه اخه خدا بازم میگی خودکشی کردن دیگه نگاشون نمیکنم ؟؟؟اون بدبخت این دنیاکشیده اون دنیام بکشه این همه بدبختی؟؟؟؟به کدامین گناه؟؟؟

الهی بمیرم براشون یکیش خیلی کوچولو بود آورده بودنش خونه ما وقت خاک سپاری مادرش هرکاری میکردیم از دس ...

مامانش چه حالی شدوقتی شنیدجگرگوشش به خاطر اون خودکشی کرده؟؟؟؟هذاب وجدان نگرف نوه هاشو میدید نمرد؟؟؟؟نمیشه آدما روقضاوت کردولی حس میکنم من جاش بودم حالا به هردلیلی دخترموخونه راه ندادم وقتی خودشو کشت یه پیتم میریزم روخودم خلاص میکنم چون خودم نکشم عداب وجدان بعدیش منو خواهدکشت

خیلی سخته خودش اصرار میکنه بلند بشه کارهاشو انجام بده همش میگه ببینین من حالم خوبه؟این دکترا هیچی ...

برن پیش یک دکتر دیگه

سرطان معده وقتی پیشرفت میکنه ادم رو میندازه اینجوری نیست که بگه من میخام خودم کارمو انجام بدم

برن پیش یک دکتر دیگه سرطان معده وقتی پیشرفت میکنه ادم رو میندازه اینجوری نیست که بگه من میخام خودم ...

نمیتونه از جاش بلند بشه

به حرف میگه

الهی هنوز امید داره

خواسته بزرگیه اما امیدوارم خدا شفاش بده

2706