2737
2739
عنوان

خیلی حس بدیه منتظر مرگ بشینی...

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ايرانيا وقتى يكى مريض ميشه ميگن اين حتما عوض اذيتايى كه كرده مريض شده، پيامبرم مريض شد فوت كرد نعوذبالله كسى رو اذيت كرده بود؟

انشالله خدا به دل همشون ارامش بده

منم بابا م سرطان کلیه داره خیلی سخته به خاطر این خبر شیرم خشک خشک شد حتی یه قطره نیومد برا با بام دع ...

ایشالا خوبه خوب میشه توکلت برخدا باشه عزیزم

2728

مادرشوهرمنم اینجوری شد،خدااون بالانشسته دیگه خیلی مارواذیت کردمخصوصا منو ولی راضی به مرگش نبودم فقطمیخواستم به اشتباهاش پی ببره که آخرش یکم بهترشداخلاقش ولی بدون معذرت خواهی وحلالیت طلبیدن رف گاهی میگم دستش ازدنیاکوتاس میبخشمش ولی بعضی کاراش که هنوزم تاثیرش روخودمو زندگیم هستویادم میادمیگم هیچ وقت ازش نمیگذرم ...ننیدونم اتفاقا بعدمرگشم اون عزیزشد من ذلیل گاهی حس میکنم خدام اونایی که درحق کسی ظلم میکنن روبیشتردوس داره چون ماه رمضون شبای شهادت مرد ولی ازسرطان نمرد وقتی داشت شیمی درمانی نیکردسکته کرد ...جاریمم روزفوتش منوازمجلس بادادوبیداد بیرون کرد یه کاری کرد که همه فک کنن تقصیرمن بوده ومن آدم بدیم ایشالله خداهممونو عاقبت به خیرکنه 

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

فرصتی بهش داده شده برای اینکه حلالیت بطبه همه ما ممکنه همین امشب بمیریم ولی چون باور نداریم که این یه حقیقته و وااااقعا میتونه رخ بده نگران نیستیم

مرگ اتفاق عجیب و جذابیه من اگر از عقوبتش نمیترسیدم و مطمئن بودم که انقدر خوب هستم که حتما میرم بهشت قطعا ثانیه به ثانیه زندگیم رو به عشق تجربه مرگ طی میکردم

آروم تر از یه خواب اتفاق میفته

در سکون

بی درد

همه در تب و تاب

و کسی که داره میره آرررررررروم

یه چیز جالب

میدونستید بعد از مرگ هنوز یه پالس های الکتریکی توی قلب وجود داره؟

قلب هیچ واکنش مکانیکی نداره که بدن رو زنده نگه داره ولی هنوز پالس الکتریکی از خودش نشون میده یعنی حتی یک مرده هم واقعا مرده به حساب نمیاد 

البته تا یه تایمی اینجوریه در حد چند دقیقه بعد همونم از بین میره

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
فقط ايرانيا وقتى يكى مريض ميشه ميگن اين حتما عوض اذيتايى كه كرده مريض شده، پيامبرم مريض شد فوت ...

مریضی برای هرکس حکمت جداگانه ای داره اگر پیامبر مریص میشد برای بالا رفتن درجاتشون بود چون صبر در بیماریها باعث بالا رفتن جایگاهشون در بهشت میشد ولی برای مردم عادی که معصوم نیستن صددرصد حکمتش فرق میکنه

2738
مادرشوهرمنم اینجوری شد،خدااون بالانشسته دیگه خیلی مارواذیت کردمخصوصا منو ولی راضی به مرگش نبودم فقطم ...

باید ببخشی تا بخشیده بشی عزیزم اگر تو اونو ببخشی مطمعن باش که تاثیرش رو تو زندگیت میبینی اون دستش کوتاه شما باید به اون رحم کنی تا خدا هم به شما رحم کنه  

مریضی برای هرکس حکمت جداگانه ای داره اگر پیامبر مریص میشد برای بالا رفتن درجاتشون بود چون صبر در بیم ...

خودتونم خوب ميدونيد ما بيشتر براى خنك كردن دل خودمون اين حرفا رو ميزنيم بس كه نامهربونيم! جاى همدردى كردنمونه، ولى من به عينه ديدم كسى رو كه دقيقا به يكى ديگه طعنه ميزد كه تو به خاطر اذيت كردن به اين مريضى مبتلا شدى و سر سال نشده خودشم مريض شد! هييييچوقت بد كسى رو نخوايم كسايى كه براى مريض شدن ديگران دليل ميارن هر چند ظاهرشونو ناراحتم نشون بدن از اون اتفاق براى اون شخص خوشحالن و دنيا ناجور دار مكافاته 

خودتونم خوب ميدونيد ما بيشتر براى خنك كردن دل خودمون اين حرفا رو ميزنيم بس كه نامهربونيم! جاى ه ...

حرفتون رو قبول دارم که مردم از سر نادونی یا دشمنی اینا رو بگن من دیدگاه خودم رو گفتم خانومی

حرفتون رو قبول دارم که مردم از سر نادونی یا دشمنی اینا رو بگن من دیدگاه خودم رو گفتم خانومی

بله منم قبول دارم مريضى انسان هاى مقرب گناهشونو ميريزه! ولى ميگم مردمم با اين حرفا اولا دل يه آدمو مريضو نشكنن و گناهشو نشورن خدا قهرش ميگيره

خودتونم خوب ميدونيد ما بيشتر براى خنك كردن دل خودمون اين حرفا رو ميزنيم بس كه نامهربونيم! جاى ه ...

منطورم در اصل این بود که ما با معصومین قابل مقایسه هم نیستیم حتی در ورطه بلا و مصیبت وگرنه خودم تو خانواده بیماریهای زیادی داشتم

منطورم در اصل این بود که ما با معصومین قابل مقایسه هم نیستیم حتی در ورطه بلا و مصیبت وگرنه خودم تو خ ...

اوكى اونو گرفتم ولى منم گفتم بلا و مصيبتم ربطى به گناهاى دنيوى نداره و طعنه زدن بابت اون گناها خودشم گناهه😂👌🏻