2733
2739
عنوان

با این بچه چه کنم؟

935 بازدید | 33 پست

مامان‌ها سلام

بچه من حدود یک سال و سه ماه‌اشه

از ۶ ماهگی به دلایلی شیر من رو نخورد و شیرخشک بهش می‌دادم، بگذریم

روزهای اولی که غذا رو شروع کردم متوجه شدم که عاشق سوپ و غذاست. از اون به بعد اکثر مواقع سر شیر خوردن بازی درمی‌آورد چون ترجیح‌اش غذا بود. خلاصه با آهنگ و شعر و هزار جور ترفند بهش شیر می‌دادم تا الآن

یه ماهه که‌ خیلی سخت شیر می‌خوره، ولی الآن دو روزه که لج کرده و لب به شیر نمی‌زنه. نه شیر پاستوریزه نه شیر خشک. اصلاً تا شیشه‌شیر می‌بینه سرش رو برمی‌گردونه. هر کاری کردیم مرغ‌اش یه پا داره و نمی‌خوره.

پنیر خیلی دوست داره سعی کردم پنیر و کره زیاد بهش بدم و عصر هم بستنی دادم بهش. منتها نمی‌شه که از شیر زده بشه. یکی می‌گفت شاید داره بقیه دندون‌ها رو درمی‌آره و مکیدن براش سخت شده، ولی خب اگر این‌جوره چرا پستونک رو راحت می‌گیره؟

باید با دکترش مشورت کنم، ولی تا قبل از اون چه کار کنیم؟ تجربه‌ای دارید؟

دوغ بهش بده

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرکی یه مشکلی داره پسر من ۱۷ ماهشه ۲۴ ساعت میخواد شیر بخوره نمیدونم چیکارش کنم.

پسر برادرم مثل بچه شماس فقط موقع خواب میتونن بهش بدن

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2740

شیر برنج و فرنی درست کن به شیرشم شکر بریز یا اینکه اگه بلده بانی بخوره شیر رو بریز تو لیوانش بزار با نی بخوره شاید خوشش بیاد 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
اگه ماست دوست داره بهش بده

زیاد دوست نداره. از اون بچه‌هاست که اگر از چیزی خوش‌اش نیاد خیلی ببخشید عق می‌زنه و تمام زندگی‌مون رو ... برمی‌داره. یعنی یک خاطرات بدی دارم از ماست دادن به این بچه...😣 البته چند روز پیش مامان‌ام با پلو کمی بهش داد اینم خورد. امیدوارم بازم بخوره