2733
2739
عنوان

با این بچه چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 33 پست
عزيزم بستني بهش نده ميدوني بستني چقد شكر داره براش مضره  سوپشو با شير درست كن

من خودم شیرینی زیاد دوست ندارم و به اینم نمی‌دم. مربا و بیسکوییت و موز هم دوست نداره. فقط خرما و شکلات دوست داره که ببشتر بهش خرما می‌دم. بستنی هم دکتر گفت بهش بده ایرادی نداره. زیاد هم نمی‌خوره به اندازه نصف سیب اگر بخوره. فقط هم بستنی وانیلی دادم بهش

زیاد دوست نداره. از اون بچه‌هاست که اگر از چیزی خوش‌اش نیاد خیلی ببخشید عق می‌زنه و تمام زندگی‌مون ر ...

بازم بهش بده وحساس نشو بچه ها بفهمن حساسی بیشتر اذیت میکنن براش شیر برنج درست کن سوپ جو با شیر درست کن ژله با شیر براش درست کن و ... باید راهشو پیدا کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر برنج و فرنی درست کن به شیرشم شکر بریز یا اینکه اگه بلده بانی بخوره شیر رو بریز تو لیوانش بزار با ...

فرنی گهگاه صبحانه می‌خورد ولی از وقتی شروع کردم بهش تست پنیر و لقمه دادم نخورد دیگه. حالا از فردا امتحان می‌کنم. باید لیوان نی‌دار بخرم براش ببینم می‌خوره؟ لیوان دهنی‌دار داره

2731
فرنی گهگاه صبحانه می‌خورد ولی از وقتی شروع کردم بهش تست پنیر و لقمه دادم نخورد دیگه. حالا از فردا ام ...

آره عروسکیشو بگیر خوشش بیاد 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
هرکی یه مشکلی داره پسر من ۱۷ ماهشه ۲۴ ساعت میخواد شیر بخوره نمیدونم چیکارش کنم. پسر برادرم مثل بچه ...

حتی تو خواب هم نمی‌خوره دیگه. امتحان کردیم شیشه رو زد پرت کرد  

عزيزم بستني بهش نده ميدوني بستني چقد شكر داره براش مضره  سوپشو با شير درست كن

الآن دیگه سوپ نمی‌خوره غذای عادی می‌خوره. البته من عین غذای خودمون رو براش تو یه قابلمه جدا درست می‌کنم با ادویه کمتر و نرم‌تر با کمی کره

2738
شیربرنج.فرنی.حریر بادوم.شیرموز.شیرعسل.البته خودت درست کن.

شیر موز دوست نداره و عق می‌زنه. در مورد حریره هم به شدت به بادوم‌ حساسیت داره متأسفانه   ولی فرنی و شیربرنج رو امتحان می‌کنم دوباره

عزیزم شیر تا یکسال اول مهمه الان اگه نمیخوره مجبورش نکن که باهت لج میکنه هروقت خواست بهش بده 

آخه می‌گم پس رشد استخوان‌ها و دندان‌ها چی می‌شه این وسط. بدن‌اش کلسیم لازم داره

شیر موز دوست نداره و عق می‌زنه. در مورد حریره هم به شدت به بادوم‌ حساسیت داره متأسفانه   ولی ...

شیر طعم دار هم تو بازار هست مثل شیرطالبی و شیرنارگیل و .....درسته مثل خود شیر خوب نمیشه ولی بهتر از هیچیه.من پسرم کوچک بود خیلی دوست داشت.پاکتی بزرگ بود میخریدم به نظرم میهن بود.

آخه می‌گم پس رشد استخوان‌ها و دندان‌ها چی می‌شه این وسط. بدن‌اش کلسیم لازم داره

بهش لبنیات بده هروقت تونستی شیر پاستوریزه رو بریز تو قالب بستنی بزار یخ بزنه به عنوان بستنی بهش بده 

بهش لبنیات بده هروقت تونستی شیر پاستوریزه رو بریز تو قالب بستنی بزار یخ بزنه به عنوان بستنی بهش بده& ...

مرسی ولی فکر نکنم خوش‌اش بیاد.‌ بچه‌ای نیست که هر چیزی رو راحت بخوره