2737
2739
عنوان

سقط...کمک

2057 بازدید | 16 پست

بالاخره امشب کوچولوی نازم رو دارم میفرستم تو آغوش خدا...  

خدا میدونه از حال دلم...ک چ خبراس توش...

امان از دل مادر حضرت رقیه و علی اصغر(ع)...

کوچولوی قشنگم...وعده آغوش کشیدنت تو بهشت...وعده بو کردن تنت تو بهشت...دیدن چشمای نازت تو بهشت...لیاقت نداشتم بیشتر مهمونم باشی...گناه و کم لیاقتی از ما بود...والا ک تو پاکترینی ب درگاه خدا...برا مامان و بابا دعا کن از پس غمت بربیان...

خدا ک میدونه تو تو این چند ماه اذیتی برا من نداشتی...نه تهوع..نه درد...نه استفراغ...

میدونم برا رفتنت هم مامانی رو اذیت نمیکنی...

دلم درد میکنه...میدونم یعنی خداحافظی...اما خانمه گفته مسکن نخورم...جان مادر درد رفتنت رو کمتر کن...

هر چی دوس داری لرز بنداز ب جونم...مث الان...حتا بیشتر تر...اما...

طاقتم برا درد کم شده...

دوس جونیا...خواهریا..دعا کنید مسافر بهشتم بی درد بره...تاب ندارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز دلم خیلی با خوندن حرفات ناراحت شدم یاد خودم افتادم منم موقع سقط همش میگفتم مامانی منو ببخش به خاطر خودت دارم این کارو میکنم که بعدها زحر نکشی 😔😔😔😔😔

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2738

انشاءالله خدا پشتوپناهت باشه.دلیل سقطت چیه؟

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند

برای من هم دکتر سونو با اب نوشته (دوتا سقط داشتم) ولی هنوز انجام ندادم چون سوزش معده دارم قرصهای انتی بیوتیکش قوی میترسم

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد

خدا هرچی به خیر و صلاحته برات پیش بیاره.

من بچه اولم سزارین بودم ولی سقطم طبیعی بود. خیییییلی درد داشت واقعا خیلی. 

ولی دیدمش یه لحظه که کاش نمیدیدمش، تا عمر دارم از یادم نمیره  

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
خدا نکنه.۱۵ هفته

وای دختر چقد گریه کردم باتاپیکات

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2706