2737
2734
عنوان

آش کشک

1512 بازدید | 15 پست

می خوام برای اولین بار آش کشک درست کنم تو نت خوندم هر شهری تقریبا یه آش کشک داره بعضی با گوشت بعضیاش بدون گوشت.

حالا من می خوام با گوشت درست کنم حرفه ای ها لطفا اگر نکته ای داره بگید ممنون میشم وبگید آش کشک کجاست.

و اینکه حبوبات رو کنسروی بگیرم یا اینکه از الان بزارم میپزه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اش رشته حبوبات نداره😯😯😯 کلا تصوراتم داغون شد

😂😂

آشه رشته تو آب درحاله جوش سبزی میریزی یکم ک پخت سبزی توش رشته میریزی ده دقیقه یا یک ربع بعد خاموش میکنی سرد ک شد ماستتو اضافه میکنی و با نعنا و پیاز داغ نوش جان میکنی خیلیم خوش مزست 😋

2740

ولی کشک اول باید حبوباتتو بپزی ینی نخود با کمی لوبیا و عدس خوب ک پخت  سبزیتو اضافه میکنی و سبزیم ک یکم پخت بادمجونتو ک قبلا  قطعه هایه کوچیک بریدی وسرخش کردی اظافه میکنی و بعده بیست دقیقه رشته میریزی توش و بعده ده دقیقه خاموشش میکنی و با کشکو پیاز داغو نعنا داغ تزئین میکنیو نوش جان میکنی

ماستو رشته یکین فقط جاهایه مختلف اسمایه مختلف گذاشتن😑

عزیزم مال کدوم شهر میشه؟چون رشته ای که من خوردم با سبزی آش و لوبیا و رشته و سیر و پیاز بوده با کشک میخورن یا آبغوره اینی که میگید هم باید عالی باشه حتما امتحان میکنم  

دقیقا،یه جا خوندم آش های مشهدی جزو بهترین آش های ایران هستن حتما امتحان میکنم 

😃😃نوش جونت عزیزم 

ی مدل آشم داریک توش تیکه هایه خمیر ک لاشون سبزی داره ب جایه رشته میریزیم اونم عالیه