2733
2739
دوست عزیز همیشه حد وسط رو رعایت کن و از اون‌حد و مرز خارج نشو...سعی کن بهش بگی و با ارامش کامل حرف ب ...

بنظرم اشتباهه یه خونواده ی شوهرش بگه فردا میشه نقطه ضعف دستشون برای اذیت کردن

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
منم عیییین تو بودم وقتی میرفت مسافرت اصلا غذا نمیخورذم بخدا مردا اگه عاشقشون بشی خیال میکنن خبریه از ...

یه شب به دروغ گفت باید بیشتر کار کنم، گفتم باشه عزیزم نگران نباش.رفتم کلی خرید و واسش شام عالی پختم و خودمم لب نزدم تا نصف شب که اومد.حالا امروز دیدم اون شب رفته مشروب خوری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم اشتباهه یه خونواده ی شوهرش بگه فردا میشه نقطه ضعف دستشون برای اذیت کردن

مشکل اون‌نیست ک اذیتش کنن مشکل از پسرشون هست بله گاهی لازمه...خداروشکر در حیطه کاریم ادم‌موفقی هستم و میدونم از نظر روانشناسی بعضی رفتارا گاهی لازمه هرچیزی به اندازه خودش در موقعیت خودش جواب میده

2731
یه شب به دروغ گفت باید بیشتر کار کنم، گفتم باشه عزیزم نگران نباش.رفتم کلی خرید و واسش شام عالی پختم ...

بهش گیر نده تا پنهونکاری نکنه بهش بگو هرکار میکنی توی همین دنیا جوابشو میگیری و واقعا بیخیال شو

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
مشکل اون‌نیست ک اذیتش کنن مشکل از پسرشون هست بله گاهی لازمه...خداروشکر در حیطه کاریم ادم‌موفقی هستم ...

اخه میدونین پدرو مادر شوهرم فوت کردن.خواهرا و برادراشم حواسشون پی زندگی خودشونه.یه وقتایی دلم میگیره چرا کسیش زنده نیست که گلگی کنم

اخه میدونین پدرو مادر شوهرم فوت کردن.خواهرا و برادراشم حواسشون پی زندگی خودشونه.یه وقتایی دلم میگیره ...

برو پیش ی مشاور یا روانشناس موضوع رو بهش بگو  همیشه واکنش درستی به رفتاراش میدی؟ دعواتون زیاد باشه تو این موضوعات یا هر موضوع دیگه طرف مقابل ب سمت پنهان‌کاری میره

2740