2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راستش چت همسرمو خوندم نمیدونم خیانته یا نه.یا اینکه باید چیکار کنم باهاش

اولا دست به کوشی همسرت نزن اینجوز راحت تری 

دوما از شوهرت خدا نساز تو ذهنت اون هرکاری کنه سزاشو میبینه 

بعد اینکه واقعا چتش دلیل خیانت نیستش 

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
من روانشناسم 

سلام مرسی اومدین.دارم توضیح میدم.تو تاپیکای قبلیمم توضیح دادم رابطمونو.دو بارم کارمون به کتک کاری کشید.ولی امشب فهمیدم شبهایی که دیر میومده الکی به بهانه شیفت و کار، میرفته خونه دوستش مشروب میخوردن😞😞😞

اولا دست به کوشی همسرت نزن اینجوز راحت تری  دوما از شوهرت خدا نساز تو ذهنت اون هرکاری کنه سزاش ...

ببین خودش مستقیم سمت دختری نرفته ولی یه ادم متاهل باید پایه رفیقش بشه بره پیشنهاد بده اخه😞😞

سلام مرسی اومدین.دارم توضیح میدم.تو تاپیکای قبلیمم توضیح دادم رابطمونو.دو بارم کارمون به کتک کاری کش ...

اگه مشکلت دروغش برای رفتن و مشردب خوردنشه و کلا با مشروب خوردن مشکل داری اصلا ب روش نیار چون فقط روتون بهم باز میشه اگه مشکلت با دروغ گفتنشه بهش بگو اگه میخای مشروب بخوری ب من دروغ نگو 

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید

از اینا مهمتر اگه میخای زندگیت بدون تنش باشه هی تو گوشی شوهرت سرک نکش بهترین باغچه هارم بیل بزنی توش دوتا کرم پیدا میشه حداقل وقتی ندونی ارامش داری بعضی وقتا ندونستن به نفع هردوتونه

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
اگه مشکلت دروغش برای رفتن و مشردب خوردنشه و کلا با مشروب خوردن مشکل داری اصلا ب روش نیار چون فقط روت ...

مشکل اصلیم اون دوستشه که هزارتا دوسدختر داره،مشروب و سیگار و پارتی و ... حتی خونوادشم ازش ناراحتن ولی شوهرم پایشه.خوب من چطور نترسم یبار شوهرم خیانت نکنه یا از راه بدر نشه

اخه همش پنهونکاری میکنه سرش تو گوشیه بی توجهه، منم کنجکاو میشم

خیال میکنی اکه دست به گوشیش بزنی جلوی پنهون کاریاشو میگیری؟؟؟!!

یه کاری سرکرمیی جیزی پیدا کن خودتو تحویل بگیر کاری جز شوهرت داشنه باش

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
از اینا مهمتر اگه میخای زندگیت بدون تنش باشه هی تو گوشی شوهرت سرک نکش بهترین باغچه هارم بیل بزنی توش ...

کلا وقتی شوهرمو تحویل نگیرم یا قهر کنم اول غر میزنه بعد میاد منت کشی، ولی وقتی اشتی می‌کنم دیگه تحویلم نمیگیره.چرا اینجوریه؟؟؟؟

2706