2733
2734
کلا وقتی شوهرمو تحویل نگیرم یا قهر کنم اول غر میزنه بعد میاد منت کشی، ولی وقتی اشتی می‌کنم دیگه تحوی ...

چون حدو‌رعایت نمیکنی خودتو وا میدی جلوش پرروش نکن بیشتر حواست به خودت باشه نچسسسسسسسسپ معلومه تازه ازدواج کردی

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکل اصلیم اون دوستشه که هزارتا دوسدختر داره،مشروب و سیگار و پارتی و ... حتی خونوادشم ازش ناراحتن ول ...

با اینکه باهاش صحبت کنی هیچ چیز مثل صحبت کرد در مورد مشکلاتتون اونم در زمان مناسب با لحن مناسب روی همسرتون تاثیر گذار نیست  بهش بگو از اینکه از دوستش خوشت نمیاد همه چیز رو باعلت براش توضیح بده مثلا بگو من از دوستت خوشم نمیاد فک میکنم تورو از ما دور میکنه

ولی اصلا این مدلی نگو ک من دوست ندارم با دوستت بگردی چون ادم خوبی نیست چون شوهرت سریع گارد میگیره ک نه دوستم ادم خوبیه و فلان 

بهش بگو دوست داری همسرت وقت بیشتری برای بودن با شما بزاره مثلا وقتی میخاد بره پیش دوستش غر نزن ک نرو سعی کن کاری کنی تایم رفت امدهاش کم بشه مثلا میتونی غذای مورد علاقشو درست کنی زنگ بزنی ما گرسنمونه و تا تو نیای لب ب غذا نمیزنیم 

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
چون حدو‌رعایت نمیکنی خودتو وا میدی جلوش پرروش نکن بیشتر حواست به خودت باشه نچسسسسسسسسپ معلومه تازه ا ...

نهههه چندساله باهمیم و ازدواج کردیم.ولی من بشدت عاشقشم.خستم بخدا.نه میتونم رفتارشو تحمل کنم، نه میتونم جدا شم، نه میتونم ادامه بدم، از زندگیم راضی نیستم، خسته و کلافم، با هیچکس نمیتونم حرف بزنم،داغونم

2738
نهههه چندساله باهمیم و ازدواج کردیم.ولی من بشدت عاشقشم.خستم بخدا.نه میتونم رفتارشو تحمل کنم، نه میتو ...

ای بایا عاشقی وقتی به اندازه ی ک تو عاشقشی عاشقت نباشه فایده نداره عاشق خودت باش والسلام 

منم عیییین تو بودم وقتی میرفت مسافرت اصلا غذا نمیخورذم بخدا مردا اگه عاشقشون بشی خیال میکنن خبریه از جششون میفتی منم عین تو بودم خداروشکر دیگه خسته شدم الان حواسم به خودمه اذیت نشم

دوست عزیز همیشه حد وسط رو رعایت کن و از اون‌حد و مرز خارج نشو...سعی کن بهش بگی و با ارامش کامل حرف بزنید باهم...و سعی کن اونقدر به شوهرت گیر ندی و باهاش بد رفتار نکنی ک مجبور به پنهان‌کاری بشه اگر واکنش شما به رفتارهای طرف مقابلتون منطقی و بدون بحث و دعوا باشه طرف مقابل بهتر و راحت تر موضوعات رو با شما در میون میذاره...سعی کن با خانوادش هم این موضوع رو در میون بذار البته نه همشون فقط کسی ک باهاش راحتی و میدونی شوهرت به حرفش گوش میده و اینو همیشه بهش گوش زد کن ک خراب شدن زندگی اسونتر از ساختنشه...اگر میخواد زندگیش خراب نشه بعضی اصول اخلاقی که مناسب دوران متاهلی نیست رو انجام نده 

اون هرکار کنه مسئول رفتار خودشه خدا خودش میبینه تو‌ همیشه واسش دعا کن که خدا هدایتش کنه و زندگیتون همیشه گرم بشه

تو هربار که بترسی چیزی تو کوشیش بیینی یا ازین حرفا روز اول‌نمیبینی روز دوم‌نه روز سوم شاید یا قطعا

دلیلش هم خودتی چون داری به کائنات دستوز میدی که این چیز اتفاق بیفته بجای نخواستن این جیزاس منفی

چیز مثبت بخواا به این فکز نکن که نکنه شوهرت فلام نکنه شوهرت بیسار 

به این فکز کن که میخوای شوهرت سربه راه بشه و خوب باشه این بیشتر جواب میده و اینکه زیاد اخساساتی و رویایی نباش دوس داشته باش شوهرتو اما عاشق بودن بیخشیذ مث اوسکلا میکنه آدمو تجربه س خودمو ناراحت نشی توروخدا دوس داشتن منطقی تره خودتو له نکن به خودت برس شکسته نشی

2706