2733
2739
عنوان

تو رو خدا بیاین بی بی چک منو ببینید قلبم داره تند تند میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3581 بازدید | 161 پست

عزيزم سرچ كردم جواب قابل استناد بعد اين آمپول شونزده روز به بعد هست 

فعلا به كسي چيزي نگو روز ١٧ مستقيم برو آزمايش انشاالله واقعا بارداري 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
چرا عزیز هاله داره  انشاالله که بارداری و مبارکت باشه ولی حتما اطلاع داری که بعد از امپول hcg ...

اره میدونم ولی یه بار دیگه که امپول زدم رور ۱۲ بعد امپول هم هاله نداشت بهم گفتن چون یکی زدی ممکنه زود اثرش بره. الان یه ۱۰ روزه سینه هام داره منفجر میشه از دیروز تهوع دارم. یه هفته هست زیر دلم و کمرم هر از گاهی درد میگیره واسه همین شک کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
اره میدونم ولی یه بار دیگه که امپول زدم رور ۱۲ بعد امپول هم هاله نداشت بهم گفتن چون یکی زدی ممکنه زو ...

انشاالله که هستی مثبت فکر کن دیگه مامانی 

حتما فردا صبح برو ازمایش بده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
انشاالله که هستی مثبت فکر کن دیگه مامانی  حتما فردا صبح برو ازمایش بده

توکل بخدا من مهاله زود بی بی بزنم از بس حالتهای عجیب دارم بی بی زدم توکل بخدا . التماس دعا دارم. میرم حتما 

وای از حسرت و بچه نداشتن نگو که ادم داغون میکنه

انشاالله بارداری عزیزم مطمئنم حسم میگه بارداری اگه بودی حتما خبرم کن به چند نفرگفتم باردار بودن حسم راست بوده خبر خوشو حتما بده 

نیش دوست ازنیش عقرب بدترهست پس بزن عقرب که دردت کمترهست 
انشاالله بارداری عزیزم مطمئنم حسم میگه بارداری اگه بودی حتما خبرم کن به چند نفرگفتم باردار بودن حسم ...

واااااااای از خدا میخواااااااام که باردار باشم. حتما میام میگم 

2706