2733
2739
عنوان

بیکارا بیاین بازی😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 293 پست
وقت زياد داري بنظرم تست هاي ١٠ سال اخير رو بزني ١٠٠٪؜ دولتي قبولي من ٣ ماه خوندم ،فشرده

کارشناسیم تربیت معلم بودم

فکر نمیکنم با ۴ ماه بتونم دولتی قبول بشم، یه مدته اصلا حضور ذهن ندارم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٣ كيلو بادمجونو بردار بيار هاي هاي

اول پول بیار بعد بادمجونو ببر های های

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2728

منو تو ب زیر بارون....تو میگی شعر بخون برامون

منو یاد تو ب زیر بارون.....میخونم این شعرو برامون

اگه کوه طلا واست بیاره....اگه دنیارو زیر پات بذاره

بازم دستای خالیم خوب میدونن......ک هیشکی قد من دوست نداره

عضو گروه قرمزم 😊😊😊❤❤❤

با انگشت همه نشون میدن منو

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2738
کارشناسیم تربیت معلم بودم فکر نمیکنم با ۴ ماه بتونم دولتی قبول بشم، یه مدته اصلا حضور ذهن ندارم

خب كارشناسيت نشون ميده پتانسيلشو داري ، يه هفته اول واسه پيدا كردن خضور ذهن ، بعدش ميفتي رو غلتك ، ميرسي ، اشتباه نكن

سیا نرمه نرمه 

پتو نرمه نرمه زیرش گرمه گرمه

2706