2737
2734
عنوان

چجوری اجتماعی تر بشم؟؟؟

255 بازدید | 15 پست

من اصلا نمیتونم بخوبی با بقیه ارتباط برقرار کنم بنظرتون چجوری میتونم تغییر کنم؟

البته همینکه آشنا بشم با کسی دیگه راحتم باهاش فقط همون اولش سختمه

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

بيشتر توو اجتماع رفت و امد كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دقیقا اینطورم البته بنظرم خوبه خودم شخصیتمو خیلی دوس دارم باهمه صمیمی نمیشم مگر کسی که به دلم بش ...

دقیقا

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈

انقدر زیاد با همه ارتباط برقرار کن تا اجتماعی بشی تجربه بیشتر ترس کمتر ارتباط بهتر  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2740
بيشتر توو اجتماع رفت و امد كن

سعی میکنم ولی وقتی یه جا قرار میگیرم دیگه اصلن نمیتونم چیزی بگم... همین هم اعتماد بنفسم رو بشدت پایین میاره

منم خیلی کم حرفو گوشه گیرم کار کردن تونست بهم کمک کنه یکم روم زیاد بشه ولی باید ادامه دار باشه  بنظرم راهه خوبیه با آدمای مختلف در ارتباط باشی 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
انقدر زیاد با همه ارتباط برقرار کن تا اجتماعی بشی تجربه بیشتر ترس کمتر ارتباط بهتر    

آخه معمولا دفعه اول گند میزنم

البته شاید خودم اینطوری حس میکنم

حس میکنم خیلی برای همه مهمه که چی میگم   

منم خیلی کم حرفو گوشه گیرم کار کردن تونست بهم کمک کنه یکم روم زیاد بشه ولی باید ادامه دار باشه   ...

من حتی در حدیه که اگه با کسی برم مغازه چیزی بخرم ترجیح میدم اون حرف بزنه نه من

من حتی در حدیه که اگه با کسی برم مغازه چیزی بخرم ترجیح میدم اون حرف بزنه نه من

خوب تو مغازه که نمیشه خوش و بش کرد 😂😁 بنظرم سنجیده و بجا حرف زدن بهتر از شلوغ و پرحرف بودنه 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲