2733
2734
عنوان

پستونک میوه خوری بهتره یا توری میوه خوری

| مشاهده متن کامل بحث + 11002 بازدید | 33 پست
استارتر یه سوال خراب نمیشه این نوع پستونک چون؟ بچه حتی اگه دندون هم نداشته باشه با لثه هاش میجوه دیگ ...

نه. خراب نمیشه. دختر من پستونکش رو میجوه. ولی خراب نشده تا حالا. جنسشون خوبه.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی وقتی دندون دربیاره بچه؟

نه. خراب بشو نیست. البته اگه ۵ تا بیشتر دندون داشته باشه که دیگه خود میوه رو میدیم بهشون میدیم بخورن. به پستونک میوه خوری نیاز ندارن

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
2731
حتی وقتی دندون دربیاره بچه؟

اره دیگه...مث پستونکن دیگه...بچه های دوساله چجوری شیشه شیرشون رو میخورن اینم همونطوره

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
چرا. دختر من تازه میوه خور شده. میترسم تیکه های میوه توی گلوش گیر کنه.

اگه استفاده میکنه بگیر. اگه تو یه شهر بودیم بهت میدادم حتی چند تا سری داره که استفاده نکرد اصلا. همون یدونه سریشو استفاده نکرد که به بعدیا برسه. 

2738
اگه استفاده میکنه بگیر. اگه تو یه شهر بودیم بهت میدادم حتی چند تا سری داره که استفاده نکرد اصلا. همو ...

من شیرازم

سرش خیلی بزرگ نیست خوبه به نظرم

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺