2733
2734

دخترم‌حدود ۹ ماهشه تازه به ذهنم رسیده که براش بگیرم. نمیدونم کدومش کاربردیتر و مناسبتره.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی هست حالا؟🤔🤔🤔

یه چیزی شبیه پستونکه که میوه های آبدار میریزی توش و بچه با مکیدن، آب میوه رو میخوره.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

پستونک عزیزم...من هر دو رو داشتم...توری یه جوریه...فک کن یه تیکه تور رو باید تو دهنشون ملچ ملوچ کنن😷...ولی پستونک رو میکشن ب لثه هاشون...برای خارش دندوناشونم خوبه..

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
2738

9 ماهه دیگه لازم نیست واسش بگیری.  من که پستونک گرفتم با اینکه بچم خیلی شکمو بود ولی اصلا استفاده نکرد.  دهنشم نمیذاشت. اینقدر سرش بزرگه بچه همش مینداخت بیرون

😂😂😂منم رفتم سرچ کردم ببینم چیه🙄

وای حسنا. تو هم مثل من تو باغ نیستیا. دیر به ذهنم رسید. باید یکی دو ماه پیش میخریدم برای بچم.

9 ماهه دیگه لازم نیست واسش بگیری.  من که پستونک گرفتم با اینکه بچم خیلی شکمو بود ولی اصلا استفا ...

چرا. دختر من تازه میوه خور شده. میترسم تیکه های میوه توی گلوش گیر کنه.

استارتر یه سوال خراب نمیشه این نوع پستونک چون؟ بچه حتی اگه دندون هم نداشته باشه با لثه هاش میجوه دیگ ...

نه عزیزم خراب نمیشن اصلا

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
2706