2733
2734
عنوان

درمان جوش صورت

257 بازدید | 19 پست

خانوما برای درمان جوش چه راهکارهایی رو پیشنهاد میدید که خودتون قبلا امتحان کردید و جواب گرفتید.

درضمن من پوستم چربه...و بدون اینکه به جوشا دست بزنم جاشون روی صورتم میمونه. نمیدونم چرا...  

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرشب پماد زینک بزن ب صورنت و صبح بشور معجزه میکنه

فاطما گل عزیز شما خودتون استفاده کردین این پماد رو؟

هر شب ارایشمو پاک میکنم با ژل شستشو میشورم تونر میزنم بعد ابرسان مرطوب کننده

ماسک خونگی زیاد میزنم

هر روز با یخ صورتمو ماساژ میدم

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2740

من بخور دادم 

عااااالی بود 

بخور شوید برای پوست های چرب مناسبه 

دیگه بخور پیاز ، اویشن اینا هم خوب بود . 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
هر شب ارایشمو پاک میکنم با ژل شستشو میشورم تونر میزنم بعد ابرسان مرطوب کننده ماسک خونگی زیاد میزنم ...

یخ چه تاثیری داره عزیزم؟

ابلیمو عسللللللل... روزی یه بار

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
یخ چه تاثیری داره عزیزم؟

هم باعث جریان یافتن خون میشه که در درمان جوش بسیار موثره و هم باعث سفت شدن پوست میشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706