2737
2734
عنوان

لرزش یک پای نوزاد، تجربه دارا خواهش میکنم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 33590 بازدید | 75 پست
نوار مغز اصلااا چیز ترسناکی نیست چون تو اون سن خواب اور بشون نمیدن خود بچه میخوابه  بعد هیچ ضرر ...

سلام .منم مثل شما رو بحث تشنج وسواس گرفتم بد جور .اول که به خاطر پرشای دخترم تو خواب بردمش مغز و اعصاب نوار گرفت گف سالمه .آزمایش متابولیک دادم اونم سالم بود .پاهاشم میلرزه تو بیداری .بردمش دوباره که بگه چیزی نیست خیالم راحت بشه .ولی تا گفتم وسواس گرفتم دگتر گف میخوای صد در صد مطمئن بشی باید ال تی ام بدی !! خلاصه نگران رفتم نگران تر اومدم بیرون 😥 شما پیش کدوم دکتر بردینش ؟ ال تی ام هم دادین شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها شوهرت میگه چرا میلرزه ؟  من شوهرم میگف بچه سالمه هیچیش نیست من دست بر دار نبودم  اخه ...

سلام عزیزم بچه منم همینطوریه دقیقا زودترم دنیا اومده الان ک دوماهشه باید دنیامیومد تازه وزنش شده ۲۷۰۰ دکتر اطفال بچم ک بستری بود گفت تشنجه چقد دارو اینا زدن لوبل دادن بعد متخصص مغذ اعصاب ک دید گفت لوبل قط کن اما متاسفانه من ی دفه قط کردم از وقتی از بیمارستان اومدم بچم پاش میلرزه ی دفه یا انگشتاش یا خود پاش میلرزه ولی میگیرم خوب میشه میترسم نمیدونم چیکار کنم خیلی حساس شدم 

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤
نوار مغز اصلااا چیز ترسناکی نیست چون تو اون سن خواب اور بشون نمیدن خود بچه میخوابه  بعد هیچ ضرر ...

از بچم گرفتن دکتر گفت ی کوچولو اشکال داره خیلییییی کم البته بچم دوماهش بود تکون میخورد نمیخابید اخرش پستونک دادن بخابه نوارم گرفتن همونطور میک میزد میشه گفت سونو مغذ بگیر ک خدارو شکر سونوش کاملا طبیعی و سالم بود 

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤
2728
گاهی میگیرم قطع میشه گاهی وقتی میگیرم بازم یکی دو‌ثانیه میلرزه

ببرش متخصص مغز و اعصاب کودکان نوار مغز میگیره

منتها همون روزی ببر که اون لرزش اتفاق افتاده

مثلا اگر امروز افتاد همین امروز ببرفردا نبر

چون نوار فقط واسه 24ساعت رو نشون میده

نترس

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺
وقتی لرزید پاشو نگه دار اگه بازم لرزید زیر دستت تشنجه اگ گرفتی قطع شد طبیعیه و ممکنه ب خاطر افت قند ...

دکتر گفت گاهی تشنج ضعیفه که مادرا متاسفانه نمیفهمن

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
عزیزم  من دو بار نوار مغز گرفتم با فاصله یماهونیم  هردوش طبیعی طبیعی بود  یعنی نوا ...

نوار مغز فقط اون 24ساعت رو که سپری شده رو نشون میده

2738
گاهی میگیرم قطع میشه گاهی وقتی میگیرم بازم یکی دو‌ثانیه میلرزه

پسرم فکش می لرزید طوری که من گریم می گرفت فکر می کردم مشکلی داره بردمش متخصص گفت چیزی نیست تا 6ماه خوب میشه الان 10ماهشه خدارو شکر خوب شده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
دلم نمیاد، بچمو‌ببرم‌نوار. شوهرمم راضی نیس.  صبر میکنم ببینم کمتر میشه یا نه

اشتباه نکن

نوارمغز ترسناک نیس

ولی دست دست کردن تو باعث میشه خدای نکرده اگر شنج باشه به مغزش آسیب برسه

نوارمغز اصلا ترسناک نیس ولی کار تو ظلم در حق اون بچه

سلام پسرمنم اینجوری الان دوماهشه خیلی نگرانم😢 شمابچتون خوب شد

خوب شد عزیزمنگران نباش تا ۴ یا نهایت ۶ ماهگی خوب میشه انشالله اگه نشد بعد ببر دکتر الان زوده

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
خوب شد عزیزمنگران نباش تا ۴ یا نهایت ۶ ماهگی خوب میشه انشالله اگه نشد بعد ببر دکتر الان زوده

عزیزم شما نوار مغز گرفتی از کوچولوت بچه منم 20  روز داره در طول روز میبینم که پاش لرزش داره چند باری هم دستم گذاشتم بعد چند ثانیه قطع میشه خیلی نگرانم

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...

سلام، من هم با این مشکل مواجه شدم، از ترسم رفتم نوار مغز گرفتم، هیچ مشکلی نبود و دکتر گفت به لرزش ها میگن jitrreness که البته رفع میشه و لرزش های خوش خیم نوزادی است. آسیبی به مغز نمیرسونه و اغلب در دست و پا و فک اتفاق می افته و دقیقا اینطوریه که میگیری قطع میشه و اغلب موقعیتی است،یعنی در شرایط خاصی بیشتر اتفاق می افته، برای دختر من موقع عوض کردن زیاد بود اما در مواقع دیگه هم بود. اما به نظرم اگر کسی خیلی نگرانه نوار مغز کمک می کنه

سلام شما بچتون رو بردید دکتر یا همین طوری خوب شد؟ دخترم 20 روزشه پاش موقع قد کشیدن و وقتی می‌ترسه میلرزه خیلی استرس دارم دارم دیوونه میشم شوهرم میگه هیچیش نیست و نمیاد ببریمش دکتر من میترسم😭😭😭😭😭😭😭

2706