2733
2739

پسرم ۲ ماه و ۱۲ روزشه. چند روزیه متوجه شدم گاهی یکی از پاهاش میلرزه چند ثانیه، باز گاهی اون یکی پاشه اما باهم نیس. هیچ علایم دیگه ای نداره

کسی میدونه از چیه؟ 

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️

وقتی لرزید پاشو نگه دار اگه بازم لرزید زیر دستت تشنجه اگ گرفتی قطع شد طبیعیه و ممکنه ب خاطر افت قند یا کلسیم باشه نگران نباش هشتاد درصد بچه ها این لرزش طبیعیو دارن

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی لرزید پاشو نگه دار اگه بازم لرزید زیر دستت تشنجه اگ گرفتی قطع شد طبیعیه و ممکنه ب خاطر افت قند ...

گاهی میگیرم قطع میشه

گاهی وقتی میگیرم بازم یکی دو‌ثانیه میلرزه

عزیزم اگر بگیری و لرزشش قط بشه طبیعیه عزیزم دوسمون دقیثاااا درست گفته  من بخاطر این اشتباه بچمو فرستادم بیمارستان چون ی دکتر الکی تشخیص چرتو پرت داد بزرگ میشه کم میشه عزیزم حدود ۵ ماهگی اینا 

والا من فک نوزادم تا چهارماهگی اینجوری بود، و دست و پاش میپرید دکتر بردم گفت طبیعیه ، بعد چهارماهگی ...

تورو‌خدا؟؟ دست و‌پاش هم میلرزید؟ 

منم به هرکی میگم میگن تا ۴ ماهگی صبر کن بعد

عزیزم اگر بگیری و لرزشش قط بشه طبیعیه عزیزم دوسمون دقیثاااا درست گفته  من بخاطر این اشتباه بچمو ...

اهی میگیرم قطع میشه

گاهی وقتی میگیرم بازم یکی دو‌ثانیه میلرزه

بچتون خوب شد دیگه؟ 

2738

عزیزم من ی دکتر گفت احتمال تشنج ببرید بستری بچم ۵ روزش بود نمیدونی چ حالی شدم خدا ب راه راست هدایتش کنم بچم تو بیمارستان عفونت ریه گرف ی داستانی عزیزم از من میشنوی ک اگر این مدلیه ک میبره بالا و ی لرزش چن ثانیه ای داره احتمال ۹۸ درصد طبیعیه ولی نبر متخصص اطفال چون اونا الکی میگند ببر مغز و اعصاب ک خیالت راحت باشه چون اگر اونیه ک من میگم طبیعیه 

عزيزم نگران نباش پسر منم اينجور بود خيلي ميترسيدم 

پيگير شدم از دكتر پرسيدم 

گفتن طبيعيه چون داره اعصاب بدنشون تكميل ميشه  اينجور ميشن

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  
عزیزم من ی دکتر گفت احتمال تشنج ببرید بستری بچم ۵ روزش بود نمیدونی چ حالی شدم خدا ب راه راست هدایتش ...

دقیقااا بردمش اطفال کفت ببر مغز و اعصاب خیالت راحت شه نوار مغز میگیرن

شوهرم میگه اصلاا یک ذره بچه چیه که نوار بگیرن

عزيزم نگران نباش پسر منم اينجور بود خيلي ميترسيدم  پيگير شدم از دكتر پرسيدم  گفتن طبيعيه ...

واقعا؟؟ 

خدا خیرت بده، خوب شد بچه ات؟ 

چند بار در روز بود؟ 

بعله عزیزم الان داره فقطططططططط اذیت و شیطونی میکنه

خدا حفظش کنه. در روز چند بار اینجوری میشد یادته؟

2706