2737
2734
عنوان

به راهنماییاتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 58 پست
چطوری سر صحبتو باز کنم  اون خودش میگه اعتماد به نفست پایینه    

گلم مطالب مربوط به بالا بردن اعتماد بنفس و عزت نفس رو بخون ،و موقع حرف زدن با ایشون نگاهش کن و   فکر  کن یکی  از دوستای دختری که داری هستش ایشون،راحت باش

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
اوه .اونم متوجه شده.پس قضیه فرق میکنه.وقتی اینو گفت بهش بگو چون با هیچ پسری در ارتباط نبودم و حرف نز ...

چرا فرق میکنه

خودش میدونه من گیجم 

متاسفانه

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب تو دلایلت رو صادقانه بگو.در هر موردی.از اون هم نظر خواهی بکن.بگو بنظر شما چیکار کنم.ازش مشورت بخ ...

باشه مرسیاز راهنماییاتون

چرا فرق میکنه خودش میدونه من گیجم  متاسفانه

خوب از این به بعد گیج بازی در نیار تا نظرش عوض بشه.بگه که اون گیج بازیای اولت بخاطر این بو که کم رو بودی.وقتی چیزی رو گفت تو هم حرف بزن ببخشیدا مثل ماست فقط نگاش نکن.تو هم حرف بزن از کم شرو کن.تا یخت آب بشه.

2728
خوب از این به بعد گیج بازی در نیار تا نظرش عوض بشه.بگه که اون گیج بازیای اولت بخاطر این بو که کم رو ...

اون خودش متوجه میشه من ادم نرمالی نیستم وقتی حرف میزنم صدام میلرزه یا میخوام راه برم چادرم گیر میکنه زیر دستو پام البته همیشه گیر نمیکنه فقط پیش اون 

بیشتر گیج بازیام پیش اونه

چرا فرق میکنه خودش میدونه من گیجم  متاسفانه

چرا فکر میکنی گیجی گلم؟شما فقط چون خجالت میکشی و از ایشون ام خوشت میاد دستو پاتو گم میکنی ،که اونم میتونی حلش کنی شما در جای خودت و باداشتن همین خصوصیات و هر عیبی یا. ویژگیت عالی هستی،به این فکر کن،وقتی نتونی راحت صحبت کنی پس تو اجتماع هم نمیتونی خودت و توانایها تو بروز بدی

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
اون خودش متوجه میشه من ادم نرمالی نیستم وقتی حرف میزنم صدام میلرزه یا میخوام راه برم چادرم گیر میکنه ...

عزیزم.از این به بعد نظرش رو عوض کن.میتونی برای اعتماد به نفس جلو اون، تو آینه تمرین کنی.مثلا آینه اونه باهاش حرف بزن ازش نظر بخواه.وقتی جلوش تو شرکتتون راه میری عجله نکن تا چادرت گیر نکنه 

چرا فکر میکنی گیجی گلم؟شما فقط چون خجالت میکشی و از ایشون ام خوشت میاد دستو پاتو گم میکنی ،که اونم م ...

خب نمیتونم توانایی هامو بروز بدم

بنظرت من راجب همین اعتماد بنفس و خجالتی بودنم باهاش صحبت کنم ضایست ؟

2738

همین حالا که تو نت هستی تو گوگل سرچ کن چگونه اعتماد بنفس خود را بالا ببرم،و بعد هم راجع به عزت نفس مطالعه کن ،کلا ذهنت روشن میشه این مثله خجالت فقط مهار ذهنی هستش گلم و با کار کردن رو خودت میتونی درستش کنی

اون خودش متوجه میشه من ادم نرمالی نیستم وقتی حرف میزنم صدام میلرزه یا میخوام راه برم چادرم گیر میکنه ...

عزیزم چون دوستش داری اینجوری شدی.اون میفهمه که فقط جلو اون اینجوری میشی؟ یعنی میفهمه که عاشقشی؟

عزیزم.از این به بعد نظرش رو عوض کن.میتونی برای اعتماد به نفس جلو اون، تو آینه تمرین کنی.مثلا آینه او ...

لامصب من همه پسرارو میتونم تصور کنم باهاشون راحت باشم تو فکرم ولی اینو حتی عکس پروفایلشو میبینم سریع رو برمیگردونم 

عزیزم چون دوستش داری اینجوری شدی.اون میفهمه که فقط جلو اون اینجوری میشی؟ یعنی میفهمه که عاشقشی؟

نمیدونم از احساسم خبر داره یانه 

ولی میدونه وحشناک خجالتیم

خب نمیتونم توانایی هامو بروز بدم بنظرت من راجب همین اعتماد بنفس و خجالتی بودنم باهاش صحبت کنم ضایست ...

ارع باهاش راجع به این صحبت نکن ،رو خودت کار کن ،از تکنیکهای کاهش اضطراب کمک بگیر  که یکش تنفس عمیقه و تمرکز،شماها کلی موضوع دیگه برای صحبت میتونید داشته باشید،کار،موضوعات مذهبی،اتفاقات روز،بعد جلوتر رفتید علایقتون.....خیلی موضوع هست