2726
عنوان

به راهنماییاتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارع باهاش راجع به این صحبت نکن ،رو خودت کار کن ،از تکنیکهای کاهش اضطراب کمک بگیر  ه یکش تنفس عم ...

میدونی مشکل من اینه که کلا نمیتونم سر صحبتو باز کنم اگه باز بشه سر صحبت میتونم حرف بزنم ولی اگه اونم حرف نزنه من نمیدونم چطوری شروع کنم 

این برام سخته همیشه و همه جا این مشکلو دارم 

این که میگی موضوعات مختلف هست دربارش حرف بزنیم 

خب چطوری راجبش حرف بندازم ووسط

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم
لامصب من همه پسرارو میتونم تصور کنم باهاشون راحت باشم تو فکرم ولی اینو حتی عکس پروفایلشو میبینم سریع ...

خوب تو آینه شرو کن.آینه که نه خودشه نه عکسش.مقاومت کن.مثلا خواستی رو بگردونی بزور مقاومت کن تا قبحش برات بریزه.تمرین کن.استقامت کن تا تو واقعی هم مقاومت کنی

2728
خوب درمورد یه مساله کاری.یه سوال کاری ازش بپرس.حتی اگه جوابش رو میدونی 

میدونم از دستم حرصی شدی ولی میشه همون سوال کاری رو بگی باشه مثلا بخدا قسم حتی نمیدونم چی بپرسم

نمیدونم از احساسم خبر داره یانه  ولی میدونه وحشناک خجالتیم

چیز دیگه که بنظرم میاد شما چون ایشونو کیس ازدواج میبینی و از بچگی تو مخ ما کردن دختر باید سنگین باشه سربه زیر باشه،إل باشه و بل باشه،فکر میکنی باید اینطور برخورد کنی باهاش و اینم تو ناخودآگاهت نفوذ کرده،دیگه تو این دوره که همه تو اجتماع حضور دارن باید باهم آشنا بشن و با تبادل نظر و گفتگو زوج مناسب خودشونو پیدا کنن،دیگه فقط پسرها انتخاب کننده نیستن،دوطرفه اس

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
چیز دیگه که بنظرم میاد شما چون ایشونو کیس ازدواج میبینی و از بچگی تو مخ ما کردن دختر باید سنگین باشه ...

درخواست میدم میشه قبول کنی

راستی بهت درخواست دوستی میدم دوست دارم ببینم نتیجه کارت چی میشه.درخواستمو قبول میکنی؟؟ بخاطر فضولی ن ...

مرسی گلم ان شالله 

حتما اگه یه خبر خوبی شد بهت میگم

چیز دیگه که بنظرم میاد شما چون ایشونو کیس ازدواج میبینی و از بچگی تو مخ ما کردن دختر باید سنگین باشه ...

نمیدونم شاید هم اینطور که تو میگیه 

ولی من بلد نیستم حرف بکشم وسط همین مشکلم اینه

نمیدونم شاید هم اینطور که تو میگیه  ولی من بلد نیستم حرف بکشم وسط همین مشکلم اینه

عزیزم مشکل بلد نبودنت نیست مشکل اعتماد بنفسه،الان برفرض ما یک موضوع رو دقیق ام به شما بگیم شما بری اونجا نمیتونی تا رو خودت کا نکردی درست بیانش کنی ،مثلا حیطه کاریتون چیه ،میتونی راجع به اون پروژه که هست صحبت کنید،یا اینهمه حادثه و اتفاق راجع به اون صحبت کنید تو خودت فمر نکن خودش میدونه،خو بدونه اینکه مهم نیست،قصد فقط اینه بیشتر حرف بزنید 

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
میدونم از دستم حرصی شدی ولی میشه همون سوال کاری رو بگی باشه مثلا بخدا قسم حتی نمیدونم چی بپرسم

حرصی نشدم عزیزم.درخواست دوستیمو قبول کن.ببینم تو چ کاری هستی که نظر بدم.البته فعلا کار دارم.بعدا میام