2737
2734
عنوان

دوران بارداری آدم خیلی حساس میشه ؟خواهرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 89 پست
ویارش افتاده روتو آخی ی مدت فاصله بگیرازش

قهرم باهاش 1 سال 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا همچین خبری نیست، بگو اگه حساسه باید به خانواده شوهرش هم فحاشی کنه و به شما و بقیه چطور فقط به ...

بله درست گفتی اینو باید بگی ب مادرشوهرت

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2731
مردم چقدر خودشونو تحویل میگیرن .چقدر پر رو هستن  کارهایی که این خانواده با من کردن اون سرش ناپ ...

منم جواب سلاممو نمیدادن ولی من فقط سلام میکردم و از اینترنتشون استفاده میکردم تا بریم خونمون.خودشون تصمیم گرفتن دوباره باهام حرف بزنن.حالام روانی ان ازم میترسن،نمیدونم چرا!!!

ای بابا ینی بارداری چه ربطی به نفهمی داره؟؟!

انقدر به من توهین کردن شوهرم یه کلمه حرف نزد 

بعد شوهر خواهرشوهرم بهم گفت  زنم بارداره دوس ندارم  اذیت بشه 

من اصلا باهاش حرفم نمیزنم قهرم موندم چجوری اذیت میشه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2740
یجوری میگن که یعنی اگر بچش یه چیزیش بشه تقصیرتو . 

خب نرو جایی ک هست، بشین با شوهرتم حرف بزن بگو تا بارداره حساسه من جایی ک اون باشه نمیام، بگو منم ی هفته ب پریودم مونده، پریودم یا بعد پریودمه یا استرس فلان چیزو دارم حساس شدم ببینمش حرص میدم بش بچه ش میفته 😣

من حساس شده بودم گریه میکردم فقط الکی الکی و دست خودم نبود ولی پرخاشگر و بیشعور نشده بودم

اخه  زن دایی شوهرمن بهم یواشکی گفت . خواهرشوهرت تو رو که میبینه بعدش میشینه گریه میکنه  میگه  اونا اومدن   من حالم اینجوری شد . منم دیگه نمیرم خونشون  قطع رابطه میکنم

حساس چیه .بره گم شه اگه تو که عروسی حامله بودی و اینکارو با خواهرشوهرت میکردی بازم مادرش میگفت عروس ...

عمرااا. شب عروسی انقدر وحشی بودن و بداخلاق نمیگفتن عروس

2706