2726

خواهرشوهرم  قبل بارداریش بهم  فحش داده بود و شب عروسی باهام قهر بود و قیافه گرفته بود و خیلی دخالت میکرد تمام  روابطو  همه  زندگیمو بهم ریخت  بعد عروسیم حامله بود مادرشوهرم گفت بیاید آشتی کنید  من گفتم آشتی نمیکنم دیگه ازش توقعی ندارم اون فقط یه خواهرشوهره  خواهرشوهرمم  هرچی دلش خواست بهم فحش داد گمشو برو ببیرون از خونه بابام و تو فکر کردی خیلی ادمی تحویلت گرفتیم  و مثل مامانتی و ..  بعدم زد زیر گریه و بهم گفت دلم برات میسوزه اینجوری و ... هرچی خلاصه تو دهنش بود بهم گفت منم گفتم شعور خانوادگیتون همینه از خونشون اومدم  بیرون  بعد مادرشوهرم میگفت تو نباید ازش به دل بگیری اون بارداره  حساااسه  . تورو میبینه گریش میگیره   . دوران بارداری باید رعایت حالشو کنی .  

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

منم گفتم من تازه عروس بودم و کم سن  یک نفر نگفت تازه عروس دلش میشکنه  انقدر دخترت و خودت اذیت میکردید و دخالت میکردید 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا همچین خبری نیست، بگو اگه حساسه باید به خانواده شوهرش هم فحاشی کنه و به شما و بقیه

چطور فقط به من حساسه...هر وقت تونست احترام منو نگه داره منم با احترام باهاش رفتار میکنم 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

ما هم باردار بودیم بخدا این اداها رو نداشتیم

ایشون ب بهانه بارداری خواسته بهت بی احترامی کنه😏

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بااین تفاسیرایشون ازاول شعورنداشتن.بارداری ربطی به بیشعوری نداره

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

مردم چقدر خودشونو تحویل میگیرن .چقدر پر رو هستن 

کارهایی که این خانواده با من کردن اون سرش ناپیداست 

3 ماه میرفتم خونشون و همه یه گوشه جمع میشدن و بامن حرف نمیزدن من تو خونشون گریم میگرفت  اخر شبم ازشون خدافظی میکردم  کسی جواب نمیداد 

شوهرم بزور منو میبرد باید بیای خونه مامانم

من حساس شده بودم گریه میکردم فقط الکی الکی و دست خودم نبود ولی پرخاشگر و بیشعور نشده بودم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
اصلا همچین خبری نیست، بگو اگه حساسه باید به خانواده شوهرش هم فحاشی کنه و به شما و بقیه چطور فقط به ...

دقیقا همینه.باردار شاید اعصابش یکم زود خورد بشه ولی دیوانه نمیشه

والا بارداری بیشعوری نمیاره حق با شماست, من بودم دیگه نگاهشم نمیکردم

یجوری میگن که یعنی اگر بچش یه چیزیش بشه تقصیرتو . 

2706