2737
2739
عنوان

چطوری میتونم اعتماد کنم؟شوهرم زیر بار نمیره که برسه بخواد ترک کنه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 79 پست
حتما سر یه نشولی به این بلا گرفتار شده حالا که نی گی رفیق باز نیست حتما یه دردی داشته رفته سمت این م ...

از دوره ی مجردیش میخورده اون موقع با دختر خیلی دوست بود و میدونم کی دو تا معتاد به پستشم خوردن و با یه دوستش که الان شیشه ای شده و الان باهاش قطع رابطس خیلی صمیمی بوده این کثافتیه که از مجردیش بوده لابود سر س کس خورده اینم بی جنبه دیده حال میده معتاد شده

خانمای گل پستامو لایک نکنید  
25 سالمه شاغلم هدف دارم واسه زندگیم جلوی خودمو میگیرم افسرده نشم.شوهرش چی مصرف میکرد؟چرا غیابی؟همسرش ...

زمانی ک زن ثابت کنه مرد معتاده دادگاه بدون حضور مرد هم صیغه طلاق رو جاری میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از دوره ی مجردیش میخورده اون موقع با دختر خیلی دوست بود و میدونم کی دو تا معتاد به پستشم خوردن و با ...

وای هر دفعه که بدتر میشه میگی اهل دخترم بوده که. ارزش داره باهاش سر میکنی؟

2728
از دوره ی مجردیش میخورده اون موقع با دختر خیلی دوست بود و میدونم کی دو تا معتاد به پستشم خوردن و با ...

الینا جون من کار دارم . خودتو از این شرایط بد خلاص کن. دلم واقعا میسوزه. دختر عموی منم فوق العاده آدم صبور و قانعی بود با اینحال نتونست با شوهرش تحمل کنه. از این موارد خیلی دیدم. ان شا ... شرایط بهتری برات ایجاد میشه. دلیر باش. 

وای هر دفعه که بدتر میشه میگی اهل دخترم بوده که. ارزش داره باهاش سر میکنی؟

آره ای کاش قبل مجردیش بود یه سال بعد ازدواجمون با همکار متاهلش ریخت رو هم در حد تلفنی مسیج بعد که امتحانش کردم خودمو جای زنه جا زدم مسیج دادم فهمیدم اگر زنه طلاق بگیره نت خونه ی زنم میره.بعد اون قضیه خیانت ندیدم ولی خودارضایی و عکس از همه ی جای زنا تو لپ تاپش هست 

2740
الینا جون من کار دارم . خودتو از این شرایط بد خلاص کن. دلم واقعا میسوزه. دختر عموی منم فوق العاده آد ...

ممنون عزیز دلم واست بهترینارو آرزو میکنم  

شوهر منم اون اوایل زندکیم در این رابطه باهاس خرف می زدم و اون انکتر می کرد عین این حرفایی که می گی ر ...

الان چی کار میکنی عزیزم؟بهتر شده؟چی مصرف می کنه علائمش چیه و اینکه سر کار میره

نه نی گم عاشقته

عادت کرده آدم عاشق فکر نکنم دلش بیاد این برخوردارو کنه از تنهایی میترسه میببینه منم خرم هم بیرون جون میکنم هم میام خونه شامشو چاییشو همه چیش حاضره میگه کی مثل این میتونه بهم برسه و کل حقوقشم بیاد کمک خرج زندگی کنه.

الان چی کار میکنی عزیزم؟بهتر شده؟چی مصرف می کنه علائمش چیه و اینکه سر کار میره

الانم شوهرم قرص ترانادون می خوره بعضی وقتام نی فهمم نی ره خ نه رفیقاش تریاک می کشه  آره سر کار می ره ولی کاری که به قول خودش الان ۶ ماه حق ق ندادن بهش 

الانم شوهرم قرص ترانادون می خوره بعضی وقتام نی فهمم نی ره خ نه رفیقاش تریاک می کشه  آره سر کار ...

تحمل میکنی مشکلی نداریبا قرص خوردنش