2733
2734
عنوان

چطوری میتونم اعتماد کنم؟شوهرم زیر بار نمیره که برسه بخواد ترک کنه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 79 پست

حالا که بچه نداری حتما طلاق بگیر. حتما. حتی اگه بچه هم داشتی با این جور آدمی اون بچه تباه میشد. واقعا دوستت دارم که میگم طلاق. طلاق را برای این جور مواقع گذاشتند. خودتو یه عمر گول نزن. یه عمر سیاه بخت نکن. مواد زندگی آدما رو تباه میکنه. من دختر عموم جدیدا از شوهر معتادش با یه دختر جدا شده اونم غیابی. دو سالی بود خونه عموم بود. تازگی جدا شده دیشب دیدمش خیلی روحیه اش خوب بود میگفت راحت شدم. بعد از جدایی هم خدا بزرگه. خودتو با یه کاری سرگرم کن. چند سالته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دست حرفاش ناراحت نباش اون حرفا از سر اون قرصاست اگه واقعا عاشق همین بهش کمک کن ترک کنه

دقیقا دست خودشون نیست متوجه نیستن ،اینا مریضن

از دست حرفاش ناراحت نباش اون حرفا از سر اون قرصاست اگه واقعا عاشق همین بهش کمک کن ترک کنه

کسی که میگه برو کمک نمیخوام چی کارش کنم انگار کسی که ته چاه باشه هر چی بخوای کمکش کنی و خودش نخواد بگه میخوام ته چاه بمونم کاری از دستت برنمیاد 

خانمای گل پستامو لایک نکنید  
2731
شوهر ما چی مصرف میکرد؟بهش گفتی چی کار کرد؟

بهش میگفتم تو قرص مصرف میکنی انکار می‌کرد وقتی هم تو‌ جیبش پیدا میکردم می‌گفت مال من نیست از فلانی هست د...

حالا که بچه نداری حتما طلاق بگیر. حتما. حتی اگه بچه هم داشتی با این جور آدمی اون بچه تباه میشد. واقع ...

25 سالمه شاغلم هدف دارم واسه زندگیم جلوی خودمو میگیرم افسرده نشم.شوهرش چی مصرف میکرد؟چرا غیابی؟همسرش سر کار میرفت؟

2740
کسی که میگه برو کمک نمیخوام چی کارش کنم انگار کسی که ته چاه باشه هر چی بخوای کمکش کنی و خودش نخواد ب ...

تنها کاری ک می‌تونی بکنی اینه ،شوهرم می‌گفت باید. آدم اینجوری رو به حال خودش رها کنی تا خودش خسته شه از قرص خوردن و بخواد ترک کنه ...یا هم ک مجبوری بگین بیان ببرنش کمپ ک واسه کارش خوب نیس

بهش میگفتم تو قرص مصرف میکنی انکار می‌کرد وقتی هم تو‌ جیبش پیدا میکردم می‌گفت مال من نیست از فلانی ه ...

بهش میگفتی آزمایش بده؟عکس العملش چی بود؟

خود منم الان عین خودته شرایطم شوهر مم اعتیاد داره وقبول نمی کنه معتاده ولی شوهرمن ه رفیق بازه هم با پدرشوهرم بهش کمک می کنه یعنی اونم معتاده الان با خودم گفتم من اگه بخوام ازش جدا شم پدرو مادرم از غصه من غ می کنم تصمیم گزفتم اگه بشه آروم آروم جدا کنم اونواز مواد

حتما سر یه نشولی به این بلا گرفتار شده حالا که نی گی رفیق باز نیست حتما یه دردی داشته رفته سمت این م ...

بیشتر مردا میرن سمت ترامادول بخاطر رابط ی جنسی و زؤد انزالی هست،

25 سالمه شاغلم هدف دارم واسه زندگیم جلوی خودمو میگیرم افسرده نشم.شوهرش چی مصرف میکرد؟چرا غیابی؟همسرش ...

عزیزم چی بهتر از این. کارمندی استقلال مالی داری. سنتم خیلی کمه. دختر عموی من تازه حقوق هم نداره ولی دختر صبور و شاکریه. توکلش به خدا بالاست. غیابی چون هر چی عموم اینا رفتن دادگاه این نیومد یعنی یه بار در میون میومد. دادگاه حکم طلاقشو داده. تو که خیلی وضعت نسبت به دختر عموی من بهتره. نه بچه داری تازه حقوق هم داری. 5 سال صبر کردی دیگه بیشتر از این عمر تلف کردنه. 

منم شوهرم دوساله درگیره یه بارم کار به پلیس کشید و قهر یک هفته ای میگه نمیکشم اما دروغ میگه فکر کنم ...

بدتر دیگه این ناس مزخرف هست ک میذارن چندشا